Ballina Etiketimet Spitalle

Etiketim: Spitalle

Rindërtimi pas tërmetit në Durrës/ Javën e ardhshme nis puna për...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/ Në  Spitallë të Durrësit do të nisë javën e ardhshme puna për infrastrukturën në kuadër të procesit të rindërtimit. Lajmi u bë...

Lagjja e re në Spitallë më e bukura në Durrës/ Brenda...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, u tha banorëve të Durrësit këtë të martë pasdite, se lagjja e re që do ndërtohet në Spitallë,...

Mbyllet gara për ndërtimin e parkut fotovoltaik të Spitallës/ 5 kompani...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ 5 kompani, mes tyre edhe një konsorcim shqiptar janë kualifikuar për të vijaur garën ndërkombëtare për ndërtimin e parkut të dytë...

Hapet tenderi për Parkun Fotovoltaik të Spitallës, Rama: Projekt strategjik për...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Parku foltovoltaik në zonën e Spitallës është pjesë e një mozaiku që jetëson vizionin e qeverisë për Durrësin dhe Shqipërinë e...

Zbatimi me sukses i Karavastasë/ Colangeli: Kartvizita më e mirë që...

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Drejtori i Zyrës së Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) në Tiranë, Matteo Colangeli deklaroi sot se energjia e rinovueshem...

Parku fotovoltaik i Spitallës në 120 ha me fuqi maksimale 100...

TIRANË, 19 nëntor/ Qeveria shqiptare hap akandin e dytë për ndërtimin e një parku fotovoltaik në zonën e Spitallës në Durrës. Ministrja e Infrastrukturës dhe...

Më 16 nëntor hapet ankandi për ndërtimin e parkut energjetik në...

TIRANË, 10 nëntor/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se në 16 nëntor do të çelet ankandi për ndërtimin e parkut...

Durrës, nis puna për pastrimin e kanalit në zonën e Spitallës

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ - Bashkia e Durrësit ka nisur ditët e fundit punën për pastrimin e kanaleve në lagjen 15, e njohur si zona...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA