Ballina Etiketimet Sherbim

Etiketim: sherbim

QSUT, nuk është mbyllur kurrë për njerëzit që kanë nevojë për...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” nuk është mbyllur kurrë për njerëzit që kanë nevojë për shërbime spitalore dhe kirurgjie. Kështu deklaroi sot...

Pas 48 vitesh punë prof. Dhimitër Kraja i bashkohet stafit të...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Pas 48 viteve punë në spitalin Infektiv profesor Dhimitër Kraja iu përgjigj i pari thirrjes për t’u rikthyer në shërbim, për...

Trupat e kontingjentit shqiptar në Letoni vijojnë shërbimin në grup-batalionin e...

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Trupat e kontingjentit shqiptar në Letoni vijojnë shërbimin në grup-batalionin e NATO-s në Camp Adazi, në përmbushje të detyrave ndaj Aleancës. Lajmi...

COVID-19/ Posta: Tatim-taksat dhe pagesat utilitare kryhen nga ora 05:30-12:30

TIRANË, 21 mars/ATSH/ Posta Shqiptare bën të ditur se të gjithë qytetarët, bizneset dhe individët e regjistruar si tatim pagues mund të paguajnë detyrimet...

Situata e COVID-19/ Urgjencat kirurgjikale dhe të patologjive malinje zhvendosen tek...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Në situatën e krijuar si pasojë e pandemisë COVID -19, Spitali Universitar i Traumës mbetet në vijën e parë të frontit në...

COVID-19/ Mjeku Kalo: Pacientëve po u ofrohen mundësitë më të fundit...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Mjeku i Shërbimit të Sëmundjeve Infektive, Tritan Kalo deklaron se pacientëve të prekur me COVID-19, të shtruar pranë këtij reparti, po...

E pastrehë edhe vetë nga tërmeti, dr. Brizida Zalla nuk e...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ Ekipet mjekësore kanë qenë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti që momentet e para të goditjes nga kjo fatkeqësi...

Portali e-Albania/ 36 260 certifikata të gjeneruara në një javë, 2...

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/- Në një javë, në portalin qeveritar e-Albania janë gjeneruar 36 260 certifikata, 2 milionë lekë të kursyera, janë lëshuar 3687 vërtetime...

Studentët në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti, mesazhi më...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Menjëherë pas tërmetit të 26 nëntorit, një grup i madh vullnetarësh në mënyrë individuale ose të organizuar kanë qenë në terren...

Gjirokastër/ Fondi Social, barna falas për disa kategori fëmijësh

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Fondi Social mundëson një tjetër shërbim falas për disa kategori fëmijësh. Bashkia e Gjirokastrës bën të ditur se "krahas mbështetjes për kujdestarinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA