Ballina Etiketimet Sherbim

Etiketim: sherbim

Miliona të prekur nga pezullimi i shërbimeve të Gmail dhe Youtube

KANBERRA, 14 dhjetor /ATSH/ - Miliona përdorues në shumë vende të botës nuk kanë mundur të hyjnë në llogaritë e tyre në Gmail, dokumentet...

Eris Agolli, një nga të rinjtë ekselentë që ka zgjedhur ta...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Eris Agolli, është një nga të rinjtë ekselentë të Shqipërisë që ka zgjedhur ta ndërtojë të ardhmen e tij përmes punës...

FRANCË – EASA: Boeing 737 MAX i rikthehet shërbimit në Europë

PARIS, 25 shtator /ATSH-AFP/ - Boeing 737 MAX, i ngujuar në pistë prej një viti e gjysmë, pas dy aksidenteve tragjike, është në rrugën...

63 vite nga krijimi i Shërbimit Hidrografik të Forcave Detare të...

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Shërbimi Hidrografik i Forcave tona Detare kremton sot 63-vjetorin e krijimit. Autoriteti Portual Durrës dhe Forca e Sigurisë Portuale bashkëpunon me këtë...

13 mijë pushues kanë marrë shërbime në 28 qendrat shëndetësore verore...

- Identifikohen 50 raste me COVID-19, janë referuar për ndjekje të mëtejshme - TIRANË, 31 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëri...

COVID-19/ FSKDSH: Financimi i paketave shëndetësore dhe shërbimi i specializuar nuk...

https://www.facebook.com/FSDKSH.AL/videos/740443240090943/?t=1 TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Pavarësisht pandemisë dhe situatës së jashtëzakonshme nga COVID-19, financimi i paketave shëndetësore dhe shërbimi i specializuar nuk është ndërprerë duke plotësuar...

KINË – TikTok ndërpren shërbimin në Hong Kong

PEKIN, 7 korrik /ATSH-ANSA/ - Aplikacioni TikTok është duke ndërprerë shërbimin e aplikacionit të tij të popullarizuar për ndarjen e videove në Hong Kong...

Shpërndarja e barnave në banesë, FSDKSH: U kemi shërbyer 50 958...

TIRANË, 17 maj/ATSH/ Specialistët e Kujdesit Shëndetësor Parësor vazhdojnë të jenë në gatishmëri dhe rigorozë në shpërndarjen e barnave deri në banesë për të...

Shërbimi taksi ndërqytetas nga nesër i lejuar, ja protokolli i masave...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Nga nesër në të gjithë vendin do të lejohet shërbimi tasksi ndërqytetas me dy anëtarë familjeje. Në platformën e-Albania qytetarët gjejnë edhe...

Prof. Dhimitër Kraja i rikthehet punës në spitalin Infektiv pasi fitoi...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Profesor Dhimitër Kraja pas shërimit NGA COVID-19 është rikthyer në spitalin Infektiv për të ndihmuar kolegët e tij. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA