Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

PSG synon yllin e Atletico Madridit

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ -Kanë mbetur edhe pesë ditë deri në fundin e merkatos në Francë. Kampionët aktual, Paris Saint Germain po vazhdojnë të kërkojnë...

FUTBOLL – Jerome Boateng zgjedh PSG për shifrën 45 milionë...

PARIS, 9 gusht /ATSH-ANSA/ - Jo "Manchester United", Jerome Boateng ka zgjedhur PSG, siaps gazetës "Le Parisien". "Le Parisien" njofton se "kalimi i mesfushorit të...

Buffon, probleme me trajnerin Tuchel tek PSG

TIRANË, 30 Korrik /ATSH/ -Gigi Buffon nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën franceze te Paris Saint Germain. Legjenda...

FUTBOLL – Neymar: Do të qëndroj te PSG-ja

SAO PAULO, 20 korrik /ATSH-AFP/ - Ylli brazilian Neymar njoftoi dje para gazetarëve se do të qëndronte tek “Paris Saint Germain” sezonin e ardhshëm,...

Buffon akord me PSG, por pritet vendimi i UEFA

TIRANË, 30 Maj/ATSH/ -Gianluigi Buffon i ka thënë po Paris Saint Germain dhe ka gjetur akordin me drejtuesit e klubit francez për një kontratë...

Neymar: Jam i fokusuar tek Botërori

TIRANË, 14 Maj/ATSH/ -Presidenti i PSG, Naser-Al Khelaifi deklaroi përpara kamerave se Neymar do të qëndrojë tek parizienët dhe se nuk asnjë lloj mundësie...

FUTBOLL – Fair Play financiar, UEFA sanksione PSG?

ROMË, 10 maj /ATSH-ANSA/ - Paris Saint Germain, që ka thyer rregullat e UEFA-s për  ‘’faire play’’ financiar pasi ka blerë Neymar dhe Mbappe...

KOMENT – As Neymar dhe as milionat nuk e shpëtuan dot...

ROMË, 7 mars /ATSH/ - Mund të blesh gjithçka, por jo lumturinë. Ndoshta është një pohim shumë i thjeshtë dhe i vërtetë, por asnjëherë...

SPORT – PSG provon përmbysjen pa Neymar përballë Realit

PARIS, 6 mars /ATSH-ANSA/ - Ekipit francez të ''Paris Saint Germain'' (PSG) i nevojitet një sipërmarrje kolosale për të kthyer rezultatin 1-3 të “Bernabeu”-t...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA