Ballina Etiketimet Programe

Etiketim: programe

Studimet për mësuesi, Nikolla: Universitetet të plotësojnë pritshmëritë e maturantëve

TIRANË, 15 qershor/ATSH/-Pas turit të takimeve me maturantët në shumë shkolla të vendit, ku ka diskutuar për kriteret dhe mbështetjen e ofruar në degët...

Çfarë programesh do të mësojnë fëmijët nga TUMO?

TIRANË, 16 maj/ATSH/-Fëmijët kryeqytetas do të kenë mundësi të zhvillojnë aftësitë e tyre në teknologji sikurse çdo fëmijë tjetër në çdo cep të botës. Falë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA