Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Basha: Kam besim se numëruesit do ta përmbyllin procesin me përgjegjësi

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka falënderuar shqiptarët që zgjodhën të votojnë Aleancën për Ndryshim. Në një dalje...

Zëdhënësja e PD-së: Qytetarë, dilni për të votuar dhe për të...

TIRANË, 25 prill /ATSH/ Partia Demokratike i bën thirrje qytetarëve shqiptarë të dalin për të votuar. Në një deklaratë për shtyp, zëdhënësja e PD-së Floriana...

Basha nga Tirana: Ky është vendi ynë. Ju përket juve, gjithë...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbyllur fushatën në qytetin e Tiranës në sheshin “Nënë Tereza”. Basha tha se dita e...

Basha: Ndryshimi është i pandalshëm, është për të ardhmen e njerëzve

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot në emisionin "Zonë e Lirë" se, “ndryshimi është i pandalshëm, sepse është...

Basha nga Elbasani: Të dielën, 25 prill është dita të ndryshojmë...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është ndalur edhe në qytetin e Elbasanit për të zhvilluar fushatën përmbyllëse. Në fjalën e...

Nebijaj, apel votuesve të njësisë 10 në Tiranë: Votimi elektronik siguron...

TIRANË, 23 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidatja për deputete e PD-së për qarkun e Tiranës, Oriela Nebijaj  ka zhvilluar sot një takim në...

Ngjarja në Elbasan/ Basha: Të presim rezultatet e hetimit. Paplekaj oficer...

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i pyetur sonte në një intervistë televizive për ngjarjen e Elbasanit, tha se, “jam...

Nebijaj: Të dielën votoni PD për Shqipërinë me turizëm 12 muaj

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Kandidatja e PD, Oriela Nebijaj u takua me operatorë turistikë për të diskutuar mbi problematikat e këtyre të fundit dhe...

Basha: Të dielën fitorja më e bukur e Shqipërisë

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me rreth 500 socialistë të zhgënjyer që i janë...

Zhupa: Turizmi, çështje kyçe për ringritjen e ekonomisë

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Kandidatja e PD në qarkun e Vlorës, Ina Zhupa zhvilloi sot një bashkëbisedim me përfaqësues të agjencive turistike dhe hotelerisë. “Më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA