Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Grupi i ekpertëve të ekonomisë dhe financave publike në PD takim...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Grupi i ekspertëve të ekonomisë dhe financave publike në Partinë Demokratike zhvilluan një takim online me Misionin e FMN-së, Yan...

PD publikon denoncimin e tre vëllezërve Llaçi në Kombinat

TIRANË, 15 shtator /ATSH/ Partia Demokratike ka publikuar sot rastin e tre vëllezërve Llaçi në Kombinat, banesa e të cilëve u dëmtua nga tërmeti...

Viti i ri shkollor/ Boçi: Nuk ka libra falas, gjithçka blihet...

TIRANË, 8 shtator /ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luciano Boçi deklaroi sot se “shkollat kanë afishuar çmimet e të gjitha librave në xhamat hyrës,...

PD: Emërimi i Albert Dervishajt nëndrejtor i Policisë, në shkelje me...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Partia Dekokratike reagoi sot për emërimin e Albert Dervishajt në postin e nëndrejtorit të Policisë së Shtetit. Përmes një deklarate për shtyp,...

Alibeaj: Nëndrejtori i Policisë së Shtetit, ish-bashkëpunëtor i Sigurimit të...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -“Zëvendës drejtori sapo emëruar nga Edi Rama në krye të Policisë së Shtetit, Albert Dervishaj rezulton të jetë bashkëpunëtor i...

Kufiri detar me Greqinë/ “Hapu det se vajmedet ka dalë të...

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama reagoi sot pas qëndrimit të Partisë Demokratike lidhur me deklarimin e Greqisë për zgjerimin me 12 milje të...

Kufiri detar me Greqinë/ PD: Nuk ka transparencë

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Partia Demokratike deklaroi sot se "po ndjek me vëmendje zhvillimet lidhur me deklarimin e Greqisë për zgjerimin me 12 milje të ujërave...

Fushata elektorale e PD, mbyllet faza e parë me 946 kandidatë...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve pranë Partisë Demokratike ka përfunduar fazën e parë të verifikimit të kandidatëve, në përfundim të...

Shembja e gjimnazit “Sami Frashëri”/ Duma: Fshihet një aferë e pastër...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ishte sot në gjimnazin “Sami Frashëri”, i cili është shembur për tu rindërtuar pas...

Zgjedhjet në Malin e Zi/ Basha: Në 30 gusht dilni në...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter ftoi sot shqiptarët e Malit të Zi që të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA