Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Komisioni i vlerësimit në PD përfundon përzgjedhjen/ Lista me 326 kandidatë...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli dje procesin për përzgjedhjen e kandidatëve për zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe vendore. "Ky...

Veliaj: PD i fut nga dritarja ata që Vetingu i nxjerr...

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar procesin e zgjedhjes së kandidatëve për deputetë në PD, duke theksuar nga Njësia...

PD tre kallëzime për inceneratorët/ Basha: Mbi 400 milionë euro të...

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se përfaqësuesit e PD kanë bërë sot kallëzimin e tretë penal për...

Mbështetja ndaj Bujqësisë/ Teliti: 98% e fermerëve nuk e kanë parë...

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Dorjan Teliti reagoi ndaj shifrave të mbështetjes në bujqësi, sektor ku buxheti për mbështetjen financiare është...

Basha: Plani ynë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/357396812344640 TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se plani i PD ndihmon çdo shqiptar në vështirësi. Basha publikoi sot videon...

Shifrat e pandemisë/ Basha: Vendi me testimet dhe buxhetin më të...

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/405472860459885 TIRANË, 20 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar sot një video ku thekson se, ndërkohë që shqiptarët luftojnë për jetën,...

Landfilli i Sharrës/ Teliti: Video 3D, si për çdo rrugë, port...

TIRANË, 20 tetor /ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Dorjan Teliti ka reaguar sot ndaj pamjeve që vijnë për landfillin e Sharrës. “Edhe sot ER, u...

Basha: Taksat e rritura kanë çuar biznesin në krizë

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/714823962723570 TIRANË, 20 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar sot rastin e pronarit të një biznesi të vogël, që sipas tij,...

PD kallëzon në SPAK inceneratorin e Tiranës

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Partia Demokratike kallëzoi sot në SPAK ndërtimin e inceneratorit të Tiranës. “Partia Demokratike këtu e tre vite të shkuara ka bërë...

Basha: Ligji i ri antimafia do rikthejë të ardhurat e paligjshme...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se një ndër ligjet e para që do të miratohet dhe zbatohet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA