Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Këlliçi: Kallëzim në SPAK ministres Balluku dhe stafit të saj

TIRANË, 3 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi deklaroi sot se PD ka bërë kallëzim në SPAK për ministren Balluku...

Rezultati i zgjedhjeve/ Salianji: LSI do merrte edhe më pak vota...

TIRANË, 30 prill /ATSH/ Deputeti i zgjedhur i PD-së, Ervin Salianji ka folur në një intervistë televizive rreth rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit. Në...

Bardhi: U legalizuan banesa në këmbim të votave

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka akuzuar sot PS-në se ka përdorur legalizimet në këmbim të votave. Në një deklaratë...

Protesta tek selia e PD/ Kadilli: Bashën e kam mbështetur me...

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Humbja në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit kanë sjellë pakënaqësi në selinë e Partisë Demokratike, si dhe protesta kundër lidershipit të...

Ristani: PD ka nevojë të riformatohet, momenti për një dorëheqje pa...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani theksoi sot se Partia Demokratike ka nevojë të riformatohet dhe se kryetari i PD-së,...

Përfundon numërimi i fletëve për kandidat në Kukës/ Gerta Duraku më...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka raportuar se Kukësi është qarku i parë i cili ka mbyllur numërimin e votave për kandidatët...

PD, kërkesë KQZ-së/ Kërkon vënien në dispozicion të të dhënave teknologjike,...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Partia Demokratike ka depozituar pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve kërkesën për vënien në dispozicion të të dhënave teknologjike, pasi ka dyshime...

Gjoni: PS dhe Rama i kanë fituar qartazi zgjedhjet, Basha të...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Ralf Gjoni, deputet i Kuvendit, i ka uruar fat kryeministrit Edi Rama, për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit. Ai gjithashtu në...

Vlorë/ Numërohen 3405 qendra votimi, kryeson PS me 57.89 % të...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve informon se në qarkun e Vlorës deri tani janë numëruar votat në 3405 qendra qendra votimi nga...

Rushaj: Avantazhi i PD në njësinë 8 do të thellohet, besoj...

TIRANË, 24 prill /ATSH/ "Avantazhi i PD në njësinë 8 do të thellohet, besoj që vullneti i njerëzve për ndryshim do ti paraprijë kjo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA