Ballina Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Paloka: Beteja pёr demokracinë sapo ka filluar dhe ne do ta...

TIRANË, 28 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD-së për qarkun e Durrësit, Edi Paloka deklaroi sot së beteja pёr demokracinë sapo...

Paloka nga Durrësi: I bindur se edhe numërimi do të jetë...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka falënderoi në një deklaratë për mediet të...

Paloka në Kodër Arapaj: Bashkërisht do të zgjidhim hap pas hapi...

TIRANË, 22 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i qarkut Durrës, Edi Paloka u takua me banorët e zonës Kodër Arapaj, duke u...

Paloka me banorë të Arapajt në Durrës: Ndryshimi është i sigurtë

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në qarkun Durrës, Edi Paloka në takimin e radhës me banorë të zonës së Arapaj, ka...

Paloka në Hamallaj: Shiu i parë do fshijë 1 cm asfalt...

TIRANË, 14 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i qarkut Durrës, Edi Paloka dhe dy kandidatët Manjola Luku dhe Erzen Laçi kanë zhvilluar...

Paloka: PD në krah të sportistëve, së bashku do sjellim ndryshimin...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PD-së për Qarkun Durrës, Edi Paloka zhvilloi një takim me sportistët në Shijak ku ishte i pranishëm edhe...

Paloka në Durrës: Po arnojnë rrugët dhe pickojnë kanalet me eskavator

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi Politik i PD për qarkun e Durrësit, Edi Paloka ka zhvilluar takimin e radhës me banorë...

Paloka, takim në Manzë: Në 8 vite, asnjë gjë për interesat...

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Drejtuesi politilk i PD në qarkun Durrës, Edi Paloka ka mbajtur takimin e radhës në zonën e Manzës, ku u...

Paloka: Me Edi Ramën, shqiptarët në garë me sirianët kush të...

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka u tha banorëve të Katundit të Ri, Durrës se ai do t’i prezantojë...

Paloka: Dështimi me rindërtimin, njerëzit akoma pa shtëpi

TIRANË, 21 mars/ATSH/- Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka zhvilloi një takim në fshatin Derven me banorët e zonës. Paloka tha se "në këto...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA