Ballina Etiketimet Ndertim

Etiketim: ndertim

Si ishte, si do bëhet/ Veliaj poston fotot nga shkolla e...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar disa foto nga fillimi i punës për rindërtimin e shkollës së re...

Sektori i shërbimit dhe ai i ndërtimit rritje me gati 2-fish

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Sektori i shërbimit dhe ai i ndërtimit janë ndër sektorët e ekonomisë me bilancin më pozitiv gjatë pjesës së parë të...

Frymëmarrje lëvizjes në Lezhë/ Së shpejti nis ndërtimi i urës në...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Në Lezhë do të nisë së shpejti ndërtimi i urës në lagjen "Skënderbeg". Lajmi u bë i ditur nga kryetari i bashkisë...

Ndërtuan pa leje në tokë publike, arrestohen dy shtetas në Sarandë

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan sot dy shtetas, që po ndërtonin pa leje në tokë publike. Sipas policisë E. K.,...

Kryenin ndërtim pa leje në plazhin e Pishë-Poros, arrestohen katër shtetas

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Arrestohet në flagrancë administratori i një lokali në plazhin Pishë-Poros dhe 3 shtetas që po kryenin punimet pa leje në tokë...

Rikonstruksion total i gjimnazit “Ibrahim Rugova”/ Ndërtim i të parës çerdhe...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rikonstruksion total i gjimnazit "Ibrahim Rugova" dhe ndërtim i të parës çerdhe publike në qendër Kamzë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

Rindërtimi/ Shkolla “Vaçe Zela” në Tiranë po merr formë ditë pas...

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Rreth 1500 fëmijë të shkollës "Vaçe Zela" në Tiranë do të kenë kushte më të mira, falë ndërtimit nga e para...

Ndërtimi i Pediatrisë së re të Elbasanit/ Manastirliu: Realizimi i një...

TIRANË, 26 maj /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, mëngjesin e sotëm ka publikuar një foto së bashku me doktoreshë Irenën, e cila prej...

Kreditimi i biznesit në 3-mujorin e parë/ Ndërtimi dhe industria kryesojnë...

TIRANË, 15 maj /ATSH/ Banka e Shqipërisë bën të ditur se ndërtimi dhe industria kanë udhëhequr rritjen e kredisë për biznesin në tremujorin e...

Lezhë/ Drejt përfundimit ura në fshatin Kalivaç, zgjidhje 1500 banorëve të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Forcat e Armatosura në bashkëpunim me bashkinë Lezhë përfundojnë së shpejti urën në fshatin Kalivaç duke i dhënë zgjidhje problemit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA