Ballina Etiketimet Minatorët

Etiketim: Minatorët

Pensionet për minatorët dhe përfitimet nga statusi, pr/ligji që zgjidh edhe...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH-Z.Tosku/- Pas 4 vitesh diskutimesh, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka miratuar bashkë me grupet e interesit, draftin përfundimtar për Statusin e...

Së shpejti në Qeveri statusi i minatorit, përfitojnë edhe ata që...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH-Gjergji Mima/ - Qeveria bashkë me Federatën e Sindikatës së Minatorëve do të përgatisë draftin për statusin e minatorit. Kryetari i Federatës...

Trajtim financiar suplementar për minatorët, metalurgët e naftëtarët

TIRANË, 12 dhjetor /ATSH/- Trajtim financiar suplementar, përfitojnë mbi 25 mijë punonjës që kanë punuar në miniera nëntokë, në industrinë e naftës, gazit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA