Ballina Etiketimet Komisioni i Sigurise

Etiketim: Komisioni i Sigurise

Komisioni i Sigurisë rrëzon dekretin e Metës për kthimin në Kuvend...

TIRANË, 8 shtator /ATSH – I. Vata/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare rrëzoi dekretin e Presidentit të Republikës për kthimin në Kuvend të ligjit për...

Komisioni i Sigurisë miratoi projektligjin për prokurimet në fushën e mbrojtjes...

TIRANË, 15 prill /ATSH – I. Vata/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare miratoi sot projektligjin "Për prokurimet në fushën e mbrojtjes dhe të sigurisë" Nën drejtimin...

Amnisti për 164 të dënuar/ Gjonaj në Komisionin e Sigurisë: Qëndrim...

TIRANË, 22 janar/ATSH-A. Fortuzi/- 164 të dënuar do të përfitojnë nga ligji për "Për dhënie amnistie", të propozuar nga qeveria dhe që ka nisur...

Felaj me homologët e parlamentit turk: Një partneritet i qëndrueshëm dhe...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/-  “Një partneritet i qëndrueshëm dhe i çmuar”-, e ka cilësuar Ermonela Felaj, kryetare e Komisionit Parlamentarë të Sigurisë, marrëdhënien e...

Përafrimi i legjislacionit me BE, miratohet pr/ligji “Për ndryshimet klimatike”

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Komisioni për Sigurinë Kombëtare miratoi sot pr/ligjin "Për ndryshimet klimatike". Relatorja e këtij projektligji Elona Gjebrea, u shpreh se, “qëllimi...

Anëtarët e Komisionit të Sigurisë, vizitë njohëse në ambientet e forcave...

TIRANË, 29 janar/ATSH/ - Anëtarët e Komisionit të Sigurisë Kombëtare të shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu kanë zhvilluar...

Kushte më lehtësuese për ripajisjen me pasaportë të shqiptarëve jashtë shtetit

TIRANË, 29 janar ATSH/ - Komisioni për Sigurinë Kombëtare u mblodh sot dhe miratoi projektligjin “Për një ndryshim në ligjin nr. 8668, datë 23.10.2000,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA