Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

Makinat më të kërkuara të Instagramit

MILANO, 26 nëntor /ATSH/ - Janë të gjitha janë luksoze, të fuqishme dhe të shtrenjta makinat më të klikuara në Instagram, sipas faqes së...

TEKNOLOGJI – Instagram përshtat platformën sipas masave anti COVID-19

SAN FRANSISKO, 24 mars /ATSH-AFP/- Instagram, i cili duhet të përshtatet me një evolucion ultra të shpejtë të përdorimeve në platformën e tij, paraqiti...

Instagrami sjell opsionin e ri që ndalon bullizmin

TIRANË, 20 dhjetor /ATSH/ - Instagram do të vijë me një risi për të gjithë përdoruesit. Duhet të mendoheni dy herë përpara se të...

SHBA – Instagram në luftë kundër ngacmimit dhe dezinformimit

SAN FRANCISKO, 17 dhjetor /ATSH-AFP/-Instagrami po përsos teknikat e tij për të ndaluar ngacmimin në internet, si edhe po zgjeron programin e tij amerikan...

IRAN – Përdoruesja e Instagramit arrestohet për blasfemi

IRAN, 7 tetor /ATSH-AFP/ - Një iraniane, e famshme në Instagram për transformimin drastik të pamjes së saj nëpërmjet kirurgjisë estetike, u arrestua dhe...

BRUKSEL – Në muzeun e Instagramit të gjithë janë një “fenomen”

BRUKSEL, 6 tetor /ATSH-AA/ - Vizitorët kanë treguar një interes të madh për "Smile Safari", që është muzeu më i madh i Instagramit në...

TEKNOLOGJI – Përdoruesit e Instagram mund të denoncojnë publikimet dezinformuese

SAN FRANÇISKO, 16 gusht /ATSH-AFP/ - Përdoruesit e Instagram, së shpejti, do të mund të sinjalizojnë me disa klikime publikimet që ato i vlerësojnë...

SHBA – “Instagram” nuk përgjon përdoruesit që t’i dërgojë reklama

UASHINGTON, 25 qershor /ATSH-AFP/ - Rrjeti social “Instagram”, aplikacioni i ndarjes së imazheve, nuk i përgjon bisedat private të përdoruesve të saj në mënyrë...

FOKUS – Instagram shpërndan ditarin e adoleshentes viktimë e Holokaustit

TEL AVIV, 1 maj /ATSH-DPA/ - Ditari i një viktime 13-vjeçare të Holokaustit do të shpërndahet sot nëpërmjet Instagram, pjesë e një projekti që...

INFORMATIKË – Bllokohet “Facebook” dhe “Instagram” në të gjithë botën

UASHINGTON, 13 mars /ATSH/ - Rrjetet sociale popullore “Facebook” dhe “Instagram” duket se janë bllokuar pjesërisht sot në të gjithë botën, njofton media amerikane. Ndonëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA