Ballina Etiketimet Heroine

Etiketim: heroine

Durrës/ Sekuestrohen 38 kg heroinë, arrestohet një 49- vjeçar

TIRANË, 18 maj/ATSH/ -Policia kufitare ka sekuestruar sot rreth 38 kg lëndë narkotike heroinë, teksa ka vënë në pranga 49-vjeçarin që po transportonte me...

Finalizohet operacioni “Dërmënas”, kapet i shpalluri në kërkim ndërkombëtar

TIRANË, 9 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Policia e Fierit, në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Interpol Tirana kanë kapur një 45-vjeçarë të shpallur...

Fier, kapet një 30-vjeçar shpërndarës heroine

TIRANË, 10 Korrik /ATSH/ - Policia e Fierit ka goditur një rast të trafikut të drogërave të forta. Në pranga të policisë ka rënë...

Lufta ndaj narkotikëve, finalizohet me sukses operacioni policor në Tiranë

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ - Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme të veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes në doza të vogla të drogave të forta. Seksioni për...

ROMË – Arrestohen 48 persona në një operacion antidrogë

ROMË, 21 dhjetor /ATSH-DPA/ - Dyzet e tetë anëtarë të një organizate kryesore të trafikimit të drogës, që kontrabandonin kokainë nga Amerika e Jugut...

INDI – Një luftanije franceze kap gjysmë ton heroinë në Oqeanin...

PARIS, 27 mars /ATSH-AFP/ - Një fregatë franceze që operon në kuadër të operacionit “Task Force 150”, që lufton kundër trafiqeve në Oqeanin Indian,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA