Ballina Etiketimet Çuçi

Etiketim: Çuçi

“Ndryshimet kushtetuese përcaktojnë hapjen e listave”/ Çuçi: Ndryshimet do pasqyrohen më...

TIRANË, 29 korrik /ATSH- Arbi Fortuzi/- Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi u shpreh sot se "duhet të shkojmë drejt ndryshimeve kushtetuese...

Vlora me qendër tërësisht të re dhe me standardet më të...

  https://www.facebook.com/bledarcuci/videos/604395796853384/?t=0 TIRANË, 13 korrik/ATSH/ Vlora do të ketë një qendër tërësisht të re dhe me standardet më të larta për shitjen e peshkut. Ministri i Bujqësisë...

400 milionë lekë shtesë për Skemën Kombëtare/ Çuçi: Si asnjëherë më...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Rreth 400 milionë lekë shtesë janë dhënë nga qeveria për të mbështetur me subvencione fermerët që aplikuan këtë vit përmes portalit...

Përcaktohen zonat prioritare për zhvillimin e akuakulturës/ Kapaciteti rreth 10 mijë...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Shqipëria ka përcaktuar tashmë zonat prioritare për zhvillimin e akuakulturës dhe kapacitetet prodhuese pas një studimi të financuar dhe kryer nga ekspertë...

Ferma e manaferrave në Lushnjë/ Zerimi i TVSH dhe lehtësitë për...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/- Ligji i ri për produktet plehëruese, që rregullon importin dhe përdorimin e tyre, si dhe heqja e TVSH-së për imputet...

Rehabilitimi i ujëmbledhësit të Janjarit/ Çuçi: Investim prej 10 milionë dollarë...

TIRANË, 20 qershor/ATSH-Maela Marini/ Në Konispol filluan punimet e projektit me vlerë mbi 10 milionë dollarë për rehabilitimin e ujëmbledhësit të Janjarit, së bashku...

“2020-a, një nga vitet më të mira të bujqësisë shqiptare”/ 10%...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, u shpreh se "ky vit është një nga vitet më të mirë...

Luftë në mënyrë biologjike dëmtuesit të gështenjave/ Çuçi: Procesi nisi nga...

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ Gështenja është një nga kulturat e rëndësishme për ekonominë në veri të vendit. Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi u...

Siguria ushqimore/ Çuçi: Produktet bujqësore të garantuara, eksportet u rritën me...

TIRANË, 9 qershor /ATSH/ Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi u shpreh sot se, siguria ushqimore është një çështje e të gjithëve,...

FOTO/ Shpëtojnë nga përmbytja e Shkumbinit qindra hektarë tokë, Çuçi inspekton...

TIRANE, 6 qershor/ATSH/- Qindra hektarë tokë bujqësore dhe dy lagje të Cërrikut shpëtojnë nga përmbytja pas investimit në një pjesë të argjinaturës së lumit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA