Ballina Etiketimet Cakaj

Etiketim: Cakaj

Zgjedhjet në Malin e Zi/ Cakaj: Ditë vendimtare për forcimin e...

TIRANË, 30 gusht/ATSH/ Qytetarët e Malit të Zi po votojnë në zgjedhjet parlamentare dhe në ato për asambletë në 5 komuna. Ministri në detyrë i...

Zgjedhjet e 30 gushtit/ Cakaj: Votoni Listën Shqiptare

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj u ka bërë thirrje sot të gjithë bashkëkombësve tanë...

Ankesat e qytetarëve në Greqi, Cakaj: Është rritur kapaciteti në Ambasadë...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka reaguar mbi situatën e rënduar me shërbimet konsullore...

Cakaj dhe Haradinaj-Stublla thirrje shqiptarëve në Mal të Zi: Mbështesni Listën...

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, së bashku me Ministren e Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Cakaj, telefonatë me Philippe Champagne: Kanadaja mbështet rolin e pazëvendësueshëm të...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një telefonatë me homologun e tij kanadez, François-Philippe Champagne. Ministri...

Situata në Kakavijë/ Cakaj telefonon Varvitsiotis

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministrin e Jashtëm alternat...

Cakaj takon kryetarin e komunës së Gjilanit: Dialogu duhet të përfundojë...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka pritur sot në një takim kryetarin e komunës së...

Finalizimi i marrëveshjes në Tiranë/ Cakaj: Bujanoci do të qeveriset drejt...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj përshëndeti sot marrëveshjen për bashkëqeverisje të arritur nga partitë politike...

Cakaj vijon vizitën në Suedi, takon Wallensteen: Integrimi, Këshilli i Sigurimit...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ -Gjatë vizitës zyrtare në Stokholm, ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, zhvilloi një takim edhe me Sekretaren e...

Cakaj në Stokholm takohet me homologen Linde: Suedia, mbështetje teknike të...

TIRANË, 10 Korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me ministren e Jashtme të Suedisë, Ann...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA