Ballina Etiketimet Cakaj

Etiketim: Cakaj

Cakaj takon kryetarin e komunës së Gjilanit: Dialogu duhet të përfundojë...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka pritur sot në një takim kryetarin e komunës së...

Finalizimi i marrëveshjes në Tiranë/ Cakaj: Bujanoci do të qeveriset drejt...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj përshëndeti sot marrëveshjen për bashkëqeverisje të arritur nga partitë politike...

Cakaj vijon vizitën në Suedi, takon Wallensteen: Integrimi, Këshilli i Sigurimit...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ -Gjatë vizitës zyrtare në Stokholm, ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, zhvilloi një takim edhe me Sekretaren e...

Cakaj në Stokholm takohet me homologen Linde: Suedia, mbështetje teknike të...

TIRANË, 10 Korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me ministren e Jashtme të Suedisë, Ann...

Cakaj liron nga detyra stafin e ambasadës në Athinë/ MEPJ për...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka marrë masa për lirimin nga detyra të stafit të...

LUBJANË – Logar: Sllovenia mbështet Shqipërinë në rrugën drejt BE-së

LUBJANË, 6 korrik /ATSH-STA/ - Në takimin me Ministrin në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ministri i Jashtëm slloven, Anzhe...

Cakaj uron 4 Korrikun: Shqiptarët të bekuar nga mbështetja e pakursyer...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj uroi 4 Korrikun, festën e pavarësisë së SHBA-ve. Sipas kryediplomatit Cakaj,...

“Tre mesazhe nga Uashingtoni për Kosovën”/Nuk ka ndarje të Kosovës dhe...

TIRANË, 30 qershor/ATSH-Gjergji Mima/ Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj deklaroi sot se ka tre mesazhe nga Uashingtoni sa...

Cakaj në Shtëpinë e Bardhë, takon Grenell: Nuk ka marrëveshje për...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj është pritur sot në Shtëpinë e Bardhë në Uashington, nga...

USAID, mbështetje të vyer në përpjekjet e rindërtimit pas tërmetit dhe...

TIRANË, 25 qershor/ATSH-Maela Marini/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Genc Cakaj zhvilloi sot një takim në Uashington me Përfaqësuesin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA