Ballina Etiketimet Cakaj

Etiketim: Cakaj

Cakaj liron nga detyra stafin e ambasadës në Athinë/ MEPJ për...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka marrë masa për lirimin nga detyra të stafit të...

LUBJANË – Logar: Sllovenia mbështet Shqipërinë në rrugën drejt BE-së

LUBJANË, 6 korrik /ATSH-STA/ - Në takimin me Ministrin në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ministri i Jashtëm slloven, Anzhe...

Cakaj uron 4 Korrikun: Shqiptarët të bekuar nga mbështetja e pakursyer...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj uroi 4 Korrikun, festën e pavarësisë së SHBA-ve. Sipas kryediplomatit Cakaj,...

“Tre mesazhe nga Uashingtoni për Kosovën”/Nuk ka ndarje të Kosovës dhe...

TIRANË, 30 qershor/ATSH-Gjergji Mima/ Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj deklaroi sot se ka tre mesazhe nga Uashingtoni sa...

Cakaj në Shtëpinë e Bardhë, takon Grenell: Nuk ka marrëveshje për...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj është pritur sot në Shtëpinë e Bardhë në Uashington, nga...

USAID, mbështetje të vyer në përpjekjet e rindërtimit pas tërmetit dhe...

TIRANË, 25 qershor/ATSH-Maela Marini/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Genc Cakaj zhvilloi sot një takim në Uashington me Përfaqësuesin e...

Integrimi/ Cakaj me Roth e Dimitrov: Shqipëria do të vazhdojë rrugën...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në diskutimin me temë: “Çfarë do të thotë...

Dialogu Kosovë-Serbi/ Mbështesim plotësisht rolin që SHBA dhe BE kanë në...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ "Ne duhet ta mbështesim plotësisht rolin që SHBA-ja dhe BE-ja kanë në procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, për të...

“Financim i qendrës multidimensionale në Bujanoc”/ Cakaj: I rëndësishëm bashkimi për...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, theksoi sot se "vlera themelore e listës së përbashkët të...

Mbështetje të plotë listës së Luginës së Bashkuar, duhet të ketë...

TIRANE, 20 qershor/ATSH/- Ministri në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj deklaron se mbështetja masive në zgjedhjet për listën e Luginës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA