METEO – Qiproja ”përvëlohet” nga temperaturat e larta

emperaturat e larta po shkaktojnë probleme në Qipro, pasi termometri shënoi sot 37 gradë Celsius.

”Kjo është jonormale për sezonin”, thanë meteorologët për televizionin shtetëror RIK.

”Kjo valë të nxehti do të vazhdojë deri të dielën”, shtuan ata./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.