Ballina Etiketimet Xhafaj

Etiketim: Xhafaj

Xhafaj: Sfida më e madhe e mandatit të tretë, ndezja e...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Zëvendësministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Etjen Xhafaj, njëkohësisht i katërti më i votuar në listën e Partisë Socialiste në Tiranë, tha...

Xhafaj: Qytetarët të votojnë paqësisht dhe krejt të lirë

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Xhafaj, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, votoi sot për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Në një...

Nr. 23 në fletën e votimit, Fatmir Xhafaj synon të marrë...

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Me nr. 23 në fletën e votimit, kandidati i PS-së, në qarkun Tiranë Fatmir Xhafaj, synon të marrë mbi 10...

“PD do ta përdorë Kavajën mish për top”/ Xhafaj: Ne bëjmë...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kandidati i Partisë Socialiste në Kavajë, Etjen Xhafaj deklaroi se ngjarja e ndodhur dje në Kavajë ku mbeti i plagosur një...

Fatmir Xhafaj: PS siguron në Tiranë 19 mandate, më 25 prill...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Numri 23 i listës socialiste Fatmir Xhafaj në qarkun e Tiranës, u pyet sot në Shqip në Dritare TV për rolin...

Xhafaj, takim me banorë në Synej: Me fitoren e PS-së më...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Kandidati i PS në qarkun e Tiranës, Etjen Xhafaj zhvilloi sot një bisedë në Bago të Synejit, Kavajë, me socialistët e...

Xhafaj, takim me gra dhe vajza në Kavajë: Pranverën tjetër do...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet i PS-së Etjen Xhafaj ka zhvilluar sot një takim me gra dhe vajza në...

I renditur i 23-ti në listën e PS, Xhafaj: Isha i...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kandidati socialist Fatmir Xhafaj deklaroi mbrëmjen e sotme se ka qenë i përgatitur tërësisht për sfidën e 25 prillit dhe...

Nga lufta ndaj korrupsionit të “kravatave”, tek fuqizimi i SPAK-ut/ Betejat...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Ish-kreu i Komisionit të Posaçëm të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj, u takua me disa nga kampionët e sportit në njësinë 10,...

Xhafaj: PS ka punuar në Kavajë me kantiere 24 orë në...

TIRANË, 1 prill/ATSH-Maela Marini/ Kandidati i Partisë Socialsite në Kavajë, Etjen Xhafaj deklaroi sot se, "ne nuk kemi përballë armiq, por kemi përballë kundërshtarë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA