Ballina Etiketimet Xhafaj

Etiketim: Xhafaj

Dita e Drejtësisë/ Xhafaj: Koha për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë

TIRANË, 10 maj/ ATSH- A. Fortuzi/- Ish-kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Drejtësi, Fatmir Xhafaj në Ditën e Drejtësisë, ka theksuar se...

Babai i kriminologjisë shqiptare feston 100-vjetorin, Xhafaj: Ishim me fat që...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ I njohur si babai i kriminologjisë shqiptare, Prof. Ismet Elezi festoi sot 100-vjetorin e tij të lindjes. Deputeti socialist Fatmir Xhafaj...

Xhafaj: E vërteta e sulmit të gjatë nga Partia e Babales

TIRANË, 4 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/ Ish-Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj e cilëson audiopërgjimin e publikuar nga Partia Demokratike kundër vëllait të tij, si një film...

Kryesimi i OSBE/ Xhafaj: Vitrinë për Shqipërinë në rrugën drejt BE-së

TIRANË, 9 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Marrja e kryesimit të OSBE-së nga Shqipëria është një vitrinë e rëndësishme për diplomacinë shqiptare dhe vendin tonë në tërësi,...

Pastrohen inertet pas shembjes së 7 pallateve në Laç, Xhafaj: Rindërtimi...

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Vazhdon puna për pastrimin e inerteve pas shembjes së 7 pallateve në Laç. Lajmi bëhet me dije nga zv.ministri...

Xhafaj: Nis shembja e pallateve të pabanueshme në Laç, 541 familje...

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/Përfaqësuesi i Komitetit Ndërministror për Emergjencat në qarkun Lezhë, Etjen Xhafaj në raportimin e tij për qarkun e Lezhës deklaroi se po...

Situata pas tërmetit/ Xhafaj: 6 pallate për t’u shembur në Laç,...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ - I deleguari i Komitetit Ndërministror për Emergjencat në qarkun Lezhë, Etjen Xhafaj gjatë komunikimit publik pasqyroi situatën e pas...

Xhafaj: Rikonstruksion i Spitalit të Laçit, nuk është për t’u shembur

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Godina e spitalit të Laçit ka pësuar dëme nga tërmeti i 26 nëntorit, duke bërë që të vendoset shiriti i...

Kushtetuesja/ Xhafaj: Xhaferllari me dekret të paligjshëm të Metës dhe votim...

TIRANË, 17 nëntor/ATSH/ - Ish-kryetari i Komisionit për Reformën në Drejtësi, deputeti i PS, Fatmir Xhafaj e quan antikushtetuese emërimin e Marsida Xhaferllarit si...

Xhafaj: Gati t’i japim një vlerë të re Gjykatës Kushtetueses, shpresoj...

TIRANË, 3 nëntor/ATSH/- Ish-kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë, Fatmir Xhafaj, deklaroi se "besoj fort se nëse tre kandidaturat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA