Ballina Etiketimet Vetëkarantinim

Etiketim: vetëkarantinim

FINLANDË – Kryeministrja Marin vetëkarantinohet pas alarmit të aplikacionit COVID-19

HELSINKI, 10 shtator /ATSH-DPA/ - Kryeministrja finlandeze Sanna Marin do të punojë në distancë nga vendbanimi i saj zyrtar, duke filluar nga e enjtja,...

COVID-19 – Norvegjia rikthen kufizimet për disa vende europiane

OSLO, 12 gusht /ATSH-DPA/ - Qeveria norvegjeze njoftoi sot rivendosjen e masës së vetëkarantinimit për udhëtarët nga pesë vende europiane dhe disa rajone në...

BRITANI E MADHE – Princi Charles i jep fund vetëkarantinimit për...

LONDËR, 3O mars /ATSH-DPA/- Princi Charles i Britanisë së Madhe i dha fund izolimit të tij pas testit të tij pozitiv me koronavirusin e...

700 mijë lekë gjobë për shkelësit/ Vetëkarantimi për shtetasit me histori...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Shtetasit shqiptarë të cilët nuk deklarojnë se kanë qenë në zonat e prekura nga infeksioni COVID-19 dhe nuk vetëkarantinohen për 14...

Koronavirusi/ ISHP apel qytetarëve për bashkëpunim: Me rëndësi dhënia e informacionit...

TIRANË, 14 mars/ATSH/-Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico konfirmoi sot se eshtë vetëkaratinuar personeli mjekësor që i ka shërbyer 61 vjeçares që...

BRUKSEL – Presidenti i PE-së Sassoli vetëkarantinohet

BRUKSEL, 10 mars /ATSH-ANSA/ - Masat e reja të qeverisë italiane zgjeruan zonën e mbrojtur në të gjithë territorin kombëtar dhe për këtë arsye kam vendosur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA