Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Kandidatët e Tiranës rrëfejnë marrëdhënien me komunitetin dhe si hynë në...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila garon në këto zgjedhje me numrin 7 në listën e deputetëve të Tiranës,...

Veliaj prezanton Ahmetajn në Njësinë 4: Lum ata që do të...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Nga Njësia 4, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidatin për deputet, Arben Ahmetaj, një nga emrat e rëndësishëm...

Veliaj prezanton kandidaten e Njësisë 3 Klotilda Ferhati: Nuk do ketë...

TIRANË. 3 prill/ATSH/- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëherësh dhe drejtues politik i Partisë Socialiste për Tiranën ka prezantuar kandidaten për deputete...

Zgjatimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri te rrethrrotullimi i...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet përgjatë bregut të lumit Lana nga Materniteti i Ri, deri te rrethrrotullimi...

Veliaj prezanton kandidatët Alqi Bllako dhe Alfred Muharremi në njësinë 1/...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka prezantuar në një takim me komunitetin e njësisë 1, dy prej kandidatëve për...

Veliaj e Xhafaj me sportistët elitarë: Do vijojmë me projektet transformuese...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka prezantuar në një takim me komunitetin e Njësisë 10 në kryeqytet deputetin e...

Shkrihet dega e LSI-së në Njësinë 10, i bashkohet PS, Veliaj:...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Dega e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Njësinë 10 është shkrirë, duke iu bashkuar Partisë Socialiste. Në një takim të zhvilluar me...

Veliaj inspekton punimet për konviktet e Mjekësisë: Një hapësirë e zaptuar...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe deputeti i PS, Ervin Bushati, inspektuan punimet për rindërtimin e konvikteve të Fakultetit të Mjekësisë,...

Skemat mbështetëse të bujqësisë rritën produktet “Made in Albania”

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili së bashku me Kryeministrin Edi Rama zhvilloi një takim me fermerët në...

Shkollë e re në Qytetin Studenti me emrin e ish-kryeministrit Fino/...

- Veliaj: Edhe një rruge në Njësinë 2 do i japim emrin e të ndjerit Sokol Olldashi - TIRANË, 31 mars/ATSH/ Njësisë 2 në kryeqytet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA