Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Veliaj: Basha kërcënon qytetarët me rishikimin e vendimeve të tërmetit, po...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shprehur se në 25 prill do të përcaktohet fati i Shqipërisë. Gjatë...

Bonusi i qirasë/ Veliaj jep lajmin e mirë: Familjet marrin në...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Familjet e prekura nga tërmeti do të marrin të plotë bonusin e qirasë për gjithë vitin 2021. Vendimi u mor...

Veliaj jep lajmin e mirë për bizneset e vogla, falen tarifat...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka vendosur që t’u vijë sërish në ndihmë bizneseve të vogla, të cilat janë prekur nga situata e...

Veliaj i vendos emrin “Sokol Olldashi” një rruge në Njësinë 2...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Tetë vite pas ndarja nga jeta, një rrugë në Tiranë do të mbajë emrin e ish-deputetit të PD-së dhe ish-ministrit Sokol...

Veliaj dhe Shalsi në shtëpinë e rindërtuar në Kashar: Do vijojmë...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Në 26 nëntor, tërmeti tragjik la pa strehë edhe familjen e Pëllumb Sulës, i cili me mund e djersë e kishte...

Rindërtimi/ Veliaj dhe Ahmetaj inspektojnë punimet në Lagjen e re “5...

TIRANË, 5 prill/ATSH/- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me ministrin për Rindërtim, Arben Ahmetaj inspektuan punimet në lagjen e re...

Kandidatët e Tiranës rrëfejnë marrëdhënien me komunitetin dhe si hynë në...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila garon në këto zgjedhje me numrin 7 në listën e deputetëve të Tiranës,...

Veliaj prezanton Ahmetajn në Njësinë 4: Lum ata që do të...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Nga Njësia 4, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidatin për deputet, Arben Ahmetaj, një nga emrat e rëndësishëm...

Veliaj prezanton kandidaten e Njësisë 3 Klotilda Ferhati: Nuk do ketë...

TIRANË. 3 prill/ATSH/- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëherësh dhe drejtues politik i Partisë Socialiste për Tiranën ka prezantuar kandidaten për deputete...

Zgjatimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri te rrethrrotullimi i...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet përgjatë bregut të lumit Lana nga Materniteti i Ri, deri te rrethrrotullimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA