Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Rrugë e re në njësinë 5/ Veliaj: Koha të mos pengojmë...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/ Dhjetori i gjen banorët e Komunës së Parisit me një rrugë të re, që lidh rrethrrotullimin me rr. “Robert Shvarc”, duke...

Veliaj pret tenorin kosovar Ramë Lahaj: Në këtë kohë, kemi nevojë...

TIRANË, 29 Nëntor/ATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim tenorin e mirënjohur nga Kosova, Ramë Lahaj, i cili...

Festa e Pavarësisë/ Veliaj letër qytetarëve të Tiranës: Sot e përgjithmonë...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ “Sot, e mira do të qe të ishim në shesh, duke festuar me muzikë, brohoritje, fishekzjarre, trokitje gotash e sidomos përqafime...”,...

“Qyteti 15-minutësh”/ Veliaj: Lagjet e reja të Rindërtimit, rezidenciale dhe administrative,...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Lagjet e reja të Tiranës, të cilat do të ringrihen pas tërmetit të 26 nëntorit, do të jenë lagjet model të...

Nis rindërtimi për konviktet e reja të Universitetit Bujqësor të Tiranës/...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Rindërtimi nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit nuk përfshin vetëm shtëpi e shkolla të reja, por edhe konviktet e studentëve të...

Nis lagjja e re në Ndroq, do ndërtohen 74 shtëpi dhe...

-Veliaj: Shqipëria ringrihet edhe më e fortë falë punës për rimëkëmbjen e vendit- TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ 350 banorë të njësisë administrative Ndroq, të cilët mbetën...

Bashkia e Tiranës nis dëgjesat për buxhetin 2021/ Veliaj me të...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka nisur dëgjesat publike me pjesëmarrje për projektbuxhetin e vitit 2021. Në takimin me 10 të rinj, përfaqësues të...

Veliaj në Kombinat: Kush humbi shtëpinë prej tërmetit, do të marrë...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Programi i Rindërtimit do ta shndërrojë Kombinatin në një nga lagjet më të bukura të Tiranës. Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se...

Rindërtohet shkolla e dëmtuar nga tërmeti në Kavajë, Veliaj: Ditë e...

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ Shkolla e re 9-vjeçare “Shtodhër” në Helmës të Kavajës është drejt përfundimit, më e bukur, më e fortë e me...

Veliaj akuza Bashës: Liria ka emër dhe quhet UÇK! Po tradhtia,...

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Nga Kavaja, koordinatori politik i PS-së për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj bëri disa deklarata ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA