Ballina Etiketimet Vaksinimi antikovid

Etiketim: vaksinimi antikovid

“Shqipëria buzëqesh”, 1,915,470 vaksinime në gjithë vendin

TIRANË, 1 nëntor /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1 915 470 vaksinime antikovid në gjithë vendin. Lajmin e bëri të...

691 mijë qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë

PRISHTINË, 23 tetor /ATSH/ Procesi i vaksinimit në Kosovë po vazhdon të vijon. Por jo sikurse muaj më parë, pasi tashmë ka rënë numri...

Bushati: Doza e tretë e vaksinës, 6 muaj pas marrjes së...

TIRANË, 20 tetor /ATSH/ Doza e tretë e vaksinës do të rekomandohet për moshat mbi 60 vjeç dhe ata me sëmundje kronike dhe do...

Java e vaksinimit, Manastirliu apel studentëve: Përgjegjësi qytetare për mbrojtjen e...

TIRANË, 11 tetor /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu me anë të reagim ka ftuar të gjithë studentët që ende nuk...

Mbi 90 % e mësuesve janë të vaksinuar

PRISHTINË, 1 tetor /ATSH/ Në pjesën më të madhe të shkollave në Kosovë, sipas raporteve të komunave, është duke u zhvilluar mësimi me prani...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,674,093 vaksinime deri tani

TIRANË, 22 shtator /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,674,093 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,665,590 vaksinime deri tani

TIRANË, 21 shtator /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,665,590 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

Vazhdon vaksinimi në “1 Tetori”, qytetarët të kënaqur me menaxhimin e...

PRISHTINË, 18 shtator /ATSH/ Procesi i vaksinimit në sallën “1 Tetori” në Prishtinë po vazhdon edhe gjatë ditëve të vikendit, ku shumica e qytetarëve...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,579,402 vaksinime deri tani

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,579,402 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

Vitia: Doza e tretë e vaksinës kundër COVID-19 vitin e ardhshëm

PRISHTINË, 8 shtator /ATSH/ Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka deklaruar se doza e tretë për qytetarët e Kosovës do të jetë në dispozicion...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA