Ballina Etiketimet Urime

Etiketim: urime

Festa e Pashkës/ Mesazhe urimi për besimtarët katolikë

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Përfaqësues të politikës uruan sot besimtarët katolikë me rastin e festës së Pashkës, duke theksuar se ditë të tilla duhet të...

Festa e Sulltan Nevruzit/ Urimet

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Besimtarët bektashianë kremtojnë sot ditën e Sulltan Nevruzit, ditëlindjen e të madhit Imam Aliu. Autoritetet më të larta të shtetit dhe politikanë...

Festohet Dita e Verës/ Urimet

TIRANË, 14 mars/ATSH/ Autoritetet shtetërore dhe politike uruan sot qytetarët me rastin e Ditës së Verës, një festë tradicionale që simbolizon ardhjen e pranverës. Kryeministri...

Politika shqiptare uron Pavarësinë e Kosovës

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ Krerë të lartë të shtetit dhe përfaqësues të politikës shqiptare kanë uruar sot ditën e Pavarësisë së...

Inaugurimi i presidentit të SHBA, Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris/...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Autoritetet shtetërore dhe ato politike kanë dhënë mesazhe urimi me rastin e inaugurimit të presidentit të 46-të të Shteteve të...

Thaçi dhe Mustafa urojnë Grenell për emërimin në krye të Inteligjencës...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/ Pas emërimit në krye të Inteligjencës Kombëtare, Richard Grenell, ka marrë urime edhe nga Kosova. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se...

Rama feston 55-vjetorin e lindjes: Rëndësi ka jeta në vitet e...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/- Kryeministri Edi Rama në 55-vjetorin e lindjes falënderoi qytetarët shqiptarë që i kanë shprehur urimet për ditëlindjen e tij, ndërsa përcjell...

Shqipëria e angazhuar në përmbushje të reformave në rrugën e saj...

TIRANË, 2 Korrik /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta uron Marija Pejčinović Burić për zgjedhjen në postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit...

FOTO/ Përfaqësues të politikës dhe komuniteteve fetare urojnë festën e Pashkës

TIRANË, 28 prill/ATSH/ - Përfaqësues të politikës dhe komuniteteve fetare në vend kanë uruar sot besimtarët ortodoksë për festën e Pashkës. Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika...

7 Marsi, urime dhe lule nga nxënësit

TIRANË, 7 mars/ATSH-Z.Tosku/-Gëzuar 7 Marsin! Ky ka qenë urimi i dhjetëra vogëlushëve ndaj mësuesve të tyre në këtë ditë krejt të veçantë për to. “Urojmë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA