Ballina Etiketimet Urim

Etiketim: urim

Balla uron besimtarët myslimanë nga Elbasani

TIRANË 20 korrik /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë e bektashinj gëzuar festën...

Veliaj uron Kurban Bajramin: Mirënjohje për ata që sakrifikuan në këtë...

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Pas vizitës në Komunitetin Mysliman Shqiptar, Veliaj...

Politika uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin

TIRANË, 20 korrik /ATSH/ Politikanët shqiptarë uruan sot festën e Kurban Bajramit për të gjithë besimtarët myslimanë. Meta: Festë e shenjtë dhe vëllazërore "Gëzuar Kurban Bajramin!...

Festa e Kurban Bajramit, Spahiu: Përhapni paqe dhe jini solidarë

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Bujar Spahiu i është drejtuar me një mesazh besimtarëve myslimanë me rastin e festës së Kurban...

“Eja në shtëpi”, Rama i uron mirëseardhjen shqiptarëve të diasporës në...

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u uroi sot të gjithë shqiptarëve të diasporës mirëseardhjen në shtëpinë e tyre, gjatë sezonit turistik. Me anë të...

Festa Kombëtare e Francës/ Meta letër urimi Macron: Zgjerim i bashkëpunimit...

TIRANË, 14 korrik /ATSH/ Presidenti Ilir Meta i nisi sot një letër urimi Presidentit të Francës, Emmanuel Macron, me rastin e Festës Kombëtare të...

Balla uron Memli Krasniqin: PDK, parti me kontribut të veçantë në...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla uroi Memli Krasniqin për zgjedhjen e tij si Kryetar i PDK-së në Kosovë. Balla...

Osmani uron Amerikën: Qytetarët e Kosovës sot e përjetojnë festën e...

PRISHTINË, 4 korrik/ATSH/- Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar popullin amerikan për 245 vjetorin e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA). Osmani...

Kurti uron Krasniqin: Do t’i ofroj bashkëpunim në temat me interes...

PRISHTINË, 3 korrik /ATSH/ Kryeministri Albin Kurti ka uruar kryetarin e ri të PDK-së, Memli Krasniqin. Kurti në urimin e tij bën të ditur se...

85-vjetori i lindjes së akademikut Rexhep Qosja/ Rama: Edhe 100 heroi...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama uroi sot në 85-vjetorin e lindjes akademikun e njohur Rexhep Qosja. "Përulësisht i uroj edhe 100 një heroi të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA