Ballina Etiketimet Urim

Etiketim: urim

Osmani uron Amerikën: Qytetarët e Kosovës sot e përjetojnë festën e...

PRISHTINË, 4 korrik/ATSH/- Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar popullin amerikan për 245 vjetorin e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA). Osmani...

Kurti uron Krasniqin: Do t’i ofroj bashkëpunim në temat me interes...

PRISHTINË, 3 korrik /ATSH/ Kryeministri Albin Kurti ka uruar kryetarin e ri të PDK-së, Memli Krasniqin. Kurti në urimin e tij bën të ditur se...

85-vjetori i lindjes së akademikut Rexhep Qosja/ Rama: Edhe 100 heroi...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama uroi sot në 85-vjetorin e lindjes akademikun e njohur Rexhep Qosja. "Përulësisht i uroj edhe 100 një heroi të...

30-vjetori i PS-së/ Drejtues të lartë urojnë socialistët

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Partia Socialiste feston sot 30-vjetorin e krijimit. Drejtues të lartë të PS-së uruan sot socialistët për këtë përvjetor të partisë, e...

Dita e Çlirimit të Kosovës/ Mesazhe urimi nga politika

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta uroi sot Kosovën në Ditën e Çlirimit, duke theksuar se “Dita e Çlirimit të Kosovës, për të cilën...

Rama urim për 30-vjetorin e PS-së: Do të vazhdojmë përpjekjen që...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht Kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë uroi sot të gjithë socialistët për 30-vjetorin e krijimit të kësaj...

Dita e Portugalisë/ Ruçi: Kontribut për zhvillimin, paqen dhe integrimin europian

TIRANË, 10 qershor /ATSH – I. Vata/ Me rastin e Ditës së Portugalisë, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi...

Kushi mesazh inkurajues për maturantët: Do të keni gjithmonë mbështetjen tonë...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi një ditë para provimit të Matematikës, ka dhënë një mesazh inkurajues për maturantët. Në...

Nesër provimi i gjuhës së huaj/ Kushi uron gjimnazistët për Maturën...

TIRANË, 2 qershor/ATSH/ Përmes një videomesazhi, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi u ka uruar shumë suksese maturantëve, të cilët ditën e...

“Gëzuar shqiptarë kudo që ndodheni”/ Mesazhe urimi nga politika për Fitër...

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin pas 30 ditëve agjërim. Festimet e Fitër Bajramit filluan që në orët e para të mëngjesit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA