Ballina Etiketimet Test

Etiketim: test

ITALI – Test COVID-19 i detyrueshëm për udhëtarët nga Franca

ROMË, 21 shtator /ATSH-AFP/ - Italia do t'u detyrojë të gjithë udhëtarëve, që vijnë nga disa rajone franceze, një test negativ për COVID-19 para...

COVID-19 – Bosnja hap kufirin për të huajt, por me test...

SARAJEVË, 12 shtator /ATSH-ANSA/ - Nga ora 06:00 e ditës së sotme, të gjithë shtetasit e huaj që kanë një test negativ të koronavirusit...

ITALI – Speranza: Testi i COVID-19 në të gjithë BE-në në...

ROMË, 2 shtator /ATSH-DPA/ - Udhëtarët që hyjnë dhe dalin nga aeroportet kryesore të Europës duhet të kryejnë të gjithë testin për koronavirusin e...

Shtetasit shqiptarë që udhëtojnë nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit, të...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Të gjithë shtetasit shqiptarë që kanë planifikuar të udhëtojnë me kompaninë Wizz Air nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit kanë të...

COVID-19/ “KF Tirana” del negative përpara sfidës së “Champions League”, FSHF...

TIRANË, 18 gusht /ATSH/ Skuadra e "KF Tiranës" ka rezultuar e gjitha negativ pas kryerjes së testeve për COVID-19 dhe do të udhëtojë të...

ITALI – Speranza: Testim i detyrueshëm COVID-19 për udhëtarët nga katër...

ROMË, 13 gusht /ATSH-DPA/ - Udhëtarët që vijnë në Itali nga Kroacia, Greqia, Malta dhe Spanja do të përballen me testimin e detyrueshëm për...

STUDIM – Testet për vaksinat kundër COVID-19 shumë inkurajuese

ANKARA, 26 korrik /ATSH-AA/ - Rezultatet e fazës së dytë të vaksinave kundër COVID-19 të publikuara në fillim të kësaj jave janë shumë inkurajuese...

GREQI – Rumunët dhe bullgarët që mbërrijnë me avion duhet të...

ATHINË, 25 korrik /ATSH-ANA/ - Zëvendësministri grek për Mbrojtjen Civile dhe Menaxhimin e Krizave, Nikos Hardalias deklaroi sot se të gjithë pasagjerët, të cilët ...

AUSTRI – Forcohen rregullat e hyrjes në vend

VJENË, 25 korrik /ATSH-DPA/ - Udhëtarët të cilët mbërrijnë në Austri nga pikat e nxehta të globit me Covid-19 do të duhet të japin...

FRANCË – Testim i detyrueshëm për COVID-19 për udhëtarët nga 16...

PARIS, 24 korrik /ATSH-AFP/ - Kryeministri francez, Jean Castex njoftoi sot testimin e detyrueshëm për udhëtarët që mbërrijnë në Francë nga 16 vende, ku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA