Ballina Etiketimet Te prekur

Etiketim: te prekur

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 130 raste të reja, 4 humbje jete...

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 130 të prekur me COVID-19. Shefja...

Mbi 16 mijë testime serologjike/ Ministria e Shëndetësisë: 6 raste të...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 6 raste pozitivë me COVID-19. Shefja...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 4 raste të reja nga 246 qytetarë...

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar pozitivë me COVID-19 vetëm 4...

67% e të prekurve nga COVID-19 janë shëruar, në total janë...

TIRANË, 3 maj, ATSH/ Që nga fillimi i epidemisë deri më sot janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 në të gjithë vendin 795 qytetarë, por...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 6 raste të reja, shkon në 795...

TIRANË, 3 maj, ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar si të prekur me...

MOSKË – 2% e banorëve të prekur nga COVID-19

MOSKË, 2 maj /ATSH-AFP/ - Rreth 2% e banorëve të Moskës, më shumë se 250 000 persona janë të prekur nga COVID-19, theksoi sot...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 7 raste të reja, shkon në 789...

  TIRANË, 2 maj/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi se 24 orët e fundit janë identifikuar 7 raste të reja me COVID-19, duke...

385 të shëruar nga COVID-19, 29 gjatë 24 orëve të fundit

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, 29 pacientë të tjerë i janë shtuar listës së të shëruarve nga COVID-19, duke e çuar...

36 bluza të bardha janë infektuar nga Sars-Cov-2 në Kosovë

PRISHTINË, 23 prill /ATSH/ 36 bluza të bardha janë infektuar nga Sars-Cov-2 në Kosovë, njofton KosovaPress. KosovaPress citon zëdhënësin e Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti,...

“coronavirus.al”/ Shërohen të gjithë të prekurit nga COVID-19 në Berat, Lezhë,...

TIRANË, 22 prill/ATSH/Deri tani janë shëruar 365 persona të prekur nga COVID-19 në Shqipëri. Shifrat bëhen të ditura nga adresa zyrtare e platformës “coronavirus.al”, e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA