Ballina Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Vëzhguesit e OSBE/ODIHR-it vijojnë takimet me kandidatët e 30 qershorit

TIRANE, 25 qershor/ATSH/ - Pavarësisht qëndrimit të Presidentit, Misioni i Vëzhguesve të OSBE/ODIHR-it në vendin tonë, po vijon normalisht punën e tij për vëzhgimin...

Shahini: Belshi është kthyer në destinacion turistik

TIRANË, 25 qershor/ATSH/-Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini zhvilloi një takim me banorët e Belshit, në kuadër të fushatës elektorale nga ku...

Gurra: Investime në Librazhd nga rikonstruksionet e shkollave deri tek ujësjellësi

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra ka vijuar takimet me banorët në kuadër të fushatës elektorale. Ai njohu banorët e...

Alla: Do shënojmë ndryshim rrënjësor të infrastrukturës në bashkinë e Bulqizës

TIRANË, 23 qershor /ATSH/ - Kandidati socialist për kryetar i bashkisë Bulqizë, Lefter Alla vijoi me takimet elektorale në fshatrat Shtushaj, Mazhicë, Gjuras dhe...

Veliaj: Opozita si Haxhi Qamili, duan të pengojnë reformat

TIRANË, 20 qershor/ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Tiranës, njëherësh edhe kandidat i koalicionit të majtë për herë të dytë në këtë bashki, Erion...

Leli: Restaurim qendrave të fshatrave të Vlorës në mandatin e dytë

TIRANË, 16 qershor/ATSH/- Restaurimi i qendrave të fshatrave do të jetë në fokus të bashkisë së Vlorës në mandatin e dytë të drejtimit të...

Demo, takim me biznesin në Berat: Pas 30 qershorit klimë më...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Beratit në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, Ervin Demo, zhvilloi sot një takim...

Takimet në Bruksel, Cakaj: Të rëndësishme për hapjen e negociatave

TIRANË, 7 qershor/ATSH/- Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj i konsideroi të rëndësishme dy takimet e zhvilluara sot në...

Veliaj me banorët e Njësisë 7: Investimet rritën vlerën e pronës...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ - Kandidati socialist i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, u ndal sot në Njësinë 7,...

Llatja: Të vendosur që të punojmë për Elbasanin që duam

TIRANË, 6 qershor/ATSH/-Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë Elbasan, Gledian Llatja në turin e tij të takimeve në kuadër të fushatës elektorale është takuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA