Ballina Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Ruçi: Destinacioni i vetëm i Shqipërisë është BE

TIRANË, 25 tetor /ATSH/ - “Pavarësisht vendimit të Këshillit Europian, Shqipëria do të vazhdojë reformat integruese në të mirë të popullit dhe të vendit”,...

Denaj, takime me drejtues të lartë të FMN dhe Bankës Botërore...

TIRANË, 20 tetor /ATSH/ - Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, dhe Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, po zhvillojnë një vizitë...

Qytetari nga Kosova, punonjës sigurie në zyrat e Kombeve të Bashkuara

TIRANË, 24 shtator/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të marrë pjesë në punimet e Asamblesë së Kombeve...

GJERMANI – Mitsotakis vizitë në Berlin, takime me Merkel

BERLIN, 29 gusht /ATSH-DPA/- Kryeministri Grek Kyriakos Mitsotakis u takua në Berlin me kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë vizitës së tij të parë në...

Foto/ Manastirliu: Të vendosur më shumë se kurrë për të zgjedhur...

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi një takim me banorët e bllokut të banimit mes "Don Boskos"...

Leli: Pas 30 qershorit, plotësim infrastrukturës në fshatrat e Vlorës

TIRANË, 26 qershor/ATSH/- Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, i premtoi sot banorëve të fshatrave të Xhyherinës, Sherishtës, Mekatit, Risilisë dhe Grabianit përmirësim...

Vëzhguesit e OSBE/ODIHR-it vijojnë takimet me kandidatët e 30 qershorit

TIRANE, 25 qershor/ATSH/ - Pavarësisht qëndrimit të Presidentit, Misioni i Vëzhguesve të OSBE/ODIHR-it në vendin tonë, po vijon normalisht punën e tij për vëzhgimin...

Shahini: Belshi është kthyer në destinacion turistik

TIRANË, 25 qershor/ATSH/-Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini zhvilloi një takim me banorët e Belshit, në kuadër të fushatës elektorale nga ku...

Gurra: Investime në Librazhd nga rikonstruksionet e shkollave deri tek ujësjellësi

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra ka vijuar takimet me banorët në kuadër të fushatës elektorale. Ai njohu banorët e...

Alla: Do shënojmë ndryshim rrënjësor të infrastrukturës në bashkinë e Bulqizës

TIRANË, 23 qershor /ATSH/ - Kandidati socialist për kryetar i bashkisë Bulqizë, Lefter Alla vijoi me takimet elektorale në fshatrat Shtushaj, Mazhicë, Gjuras dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA