Ballina Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Thaçi pas takimit me liderët politikë: Çdo hap do të jetë...

PRISHTINË, 1 prill /ATSH/ Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi pas takimit që zhvilloi me tre liderë të partive politike, tha se do të respektojë...

Konsullata e Përgjithshme e Shqipërisë në Mynih pezullon të gjitha takimet...

TIRANË, 14 mars /ATSH/ –Konsullata e Përgjithshme e Shqipërisë në Mynih pezullon të gjitha takimet me publikun, prej datës 16 mars deri në 31...

Liberalizimi i vizave/ Thaçi: Kosova e zhgënjyer nga BE-ja, angazhimi i...

PRISHTINË, 13 shkurt /ATSH/ Pas takimit që ka pasur sonte në Gjermani me ambasadorin e SHBA-së në këtë shtet dhe njëkohësisht të dërguarin e...

SHBA rikonfirmon angazhimin për Reformën në Drejtësi dhe rrugën e Shqipërisë...

TIRANË, 28 janar /ATSH/ - Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të angazhuara në ndihmën teknike për zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe në...

Specialistët e Institutit të Shëndetit Publik, vlerësim problemeve shëndetësore në komunitetet...

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/- Grupi i punës me specialistët e Institutit të Shëndetit Publik për vlerësimin e problemeve shëndetësore në komunitetet e prekura më shumë...

Osmani në Bruksel: Vizat kanë mbetur zotim i papërmbushur i BE-së

PRISHTINË, 6 nëntor/ATSH/ Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka zhvilluar vizitë zyrtare në Bruksel me ftesë të komisionerit për Zgjerim, Johannes Hahn, njofton Lidhja...

Foto/ Tradita, prefektët e Shqipërisë vizitojnë bashkinë e Elbasanit

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja ka pritur në një takim miqësor prefektët e Shqipërisë, sipas traditës së këtyre të...

Mbrojtja e të drejtave të fëmijëve në Belsh dhe Kuçovë, me...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/Përfaqësues të Agjencisë Shtetërore të Mbrojtjes të të Drejtave të Fëmijëve zhvilluan takime me profesionistët e bashkisë së Belshit dhe Kuçovës mbi...

Koalicion qeverisës LVV-LDK, grupet e punës diskutojnë për programin e ri...

PRISHTINË, 28 tetor/ATSH/ Ndërsa akoma nuk është zyrtarizuar rezultati i zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 6 tetorit, grupet e punës së Lëvizjes Vetëvendosje dhe...

Fëmijë në nevojë, me rëndësi ndërgjegjësimi i komunitetit në raportim

TIRANË, 26 tetor/ATSH/Përfaqësues të Agjencisë Shtetërore të Mbrojtjes të të Drejtave të Fëmijëve zhvilluan një takim me profesionistët e bashkisë Memaliaj, mbi rëndësinë e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA