Ballina Etiketimet Takime

Etiketim: takime

Vokshi me banorët në Laprakë: Këto 8 vite duhet të marrin...

TIRANË, 2 mars /ATSH – I. Vata/ Koordinatorja politike e PD-së, Albana Vokshi zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Laprakës në Tiranë,...

Veliaj: I kemi mbajtur premtimet; Luli premtoi tram, sot nuk e...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Në takimin me banorët e Njësisë 8 në kryeqytet, kryebashkiaku Erion Veliaj vuri theksin te vlera e pronës që është...

Veliaj: Programi i PS, më dinjitozi; në 25 prill kandidojnë edhe...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/- Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi i kanë kthyer partitë e tyre në kompani private, me...

BRUKSEL – Takim i shefave ushtarakë të NATO-s mbi misionet dhe...

BRUKSEL, 27 janar /ATSH-AA/ - Një takim midis shefave ushtarakë të vendeve anëtare të NATO-s ka filluar në Bruksel për të diskutuar operacionet, misionet...

Përgatitjet për zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi takon ambasadorët e Spanjës...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi takoi sot ambasadorin e Spanjës, Marcos Alonso Alonso dhe ambasadorin e Austrisë, Christian Steiner. Në takime...

“Fiskalizimi pjesë e revolucionit dixhital të shërbimeve”/ Denaj: Përmirëson administrimin fiskal...

TIRANË, 8 janar/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj së bashku me drejtoreshën e përgjithshme të Tatimeve, Delina Ibrahimaj, zhvilluan në prefekturën e...

Basha me fermerët e Novosej dhe Shishtavecit në Kukës: Shqipëria po...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, gjatë vizitës në Kukës, ishte edhe në Novosej dhe Shishtavec, dy zonat e njohura për...

Ambasadori i OSBE takime me Ramën e Metën: Mbështetje proceseve demokratike

TIRANË, 17 nëntor /ATSH/ Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Vincenzo Del Monaco është shprehur i shumë i lumtur që ndodhet në...

“Shqipëria e vendosur në rrugën euroatlantike”/ Kryenegociatori Mazi, takime të nivelit...

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Kryenegociatori i Shqipërisë për negociatat e anëtarësimit me Bashkimin Europian, Zef Mazi, zhvilloi një vizitë pune në Holandë, ku zhvilloi takim...

Ruajtja e shëndetit të nxënësve, prindërve e mësuesve/ Vijojnë konsultimet për...

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini thotë se qëllimi kryesor për këtë vit të ri shkollor është ruajtja e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA