Ballina Etiketimet Studente

Etiketim: studente

Meta: Rruga e Selenicës të ndërtohet menjëherë

TIRANE, 18 janar/ATSH/ Presidenti Ilir Meta kërkoi sot që "rruga e Selenicës të ndërtohet menjëherë dhe banorët e kësaj zone të mos penalizohen më...

Basha me studentët e Fakultetit Ekonomik: Subvencionim 100% i tarifave për...

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Kryetari i PD, Lulzim Basha, gjatë një bashkëbisedimi me studentët e Fakultetit Ekonomik, diskutuan mbi ekonominë, situatën e vështirë e krijuar...

Basha me studentët: Askush nuk do mbetet pa universitet për shkak...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi sot një bashkëbisedim me një grup studentësh të Fakultetit të Drejtësisë, të cilët ndanë...

Basha: Shëndetësia, shembulli më i dukshëm i 7 viteve dështim dhe...

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi sot gjatë një bashkëbisedimi me disa studentë të Universitetit të Mjekësisë, se, "shëndetësia...

U prekën nga tërmeti i 26 nëntorit/ Studentët e Universitetit të...

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH/ Studentët e Rrethit Shkencor të Qendrës së Studimeve të Europës Lindore në Universitetin e Varshavës, të sensibilizuar nga doktori i shkencave në...

COVID-19 – Studentët e universiteteve britanike mund të kthehen në shtëpi...

LONDËR, 11 nëntor /ATSH-AFP/ - Qeveria britanike njoftoi sot se do t'u japë studentëve të universiteteve në Angli mundësinë që për disa ditë të...

Basha pas takimit me studentët: Qeveria t’u vijë në ndihmë, të...

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, theksoi sot se "papërgjegjshmëria dhe keqmenaxhimi i situatës nga qeveria, ka vënë sot në vështirësi...

Konviktet/ Drejtoria e QS dhe Rezidencat 1 dhe 2 njoftojnë studentët:...

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Asnjë student nuk duhet të shqetësohet për vendet e rezervuara në godinat e konvikteve në Tiranë, pas vendimit për zhvillimin...

Dokumentet arkivore falas për studentët e Historisë

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave nënshkroi sot një marrëveshje bashkëpunimi me Fakultetin e Historisë dhe të Filologjisë, përmes së cilës synohet...

Mësuesit, mjekët, infermierët, studentët më të mbrojtur në të drejtën e...

TIRANË, 9 tetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot nuk ka më ndërhyrje politike për punësimin e mësuesve, infermierëve, mjekëve apo për hyrjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA