Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

Ambasadori holandez takim me kreun e SPAK

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Ambasadori i Holandës në Shqipëri, Reinout Vos zhvilloi sot një takim me kreun e SPAK, Arben Kraja. Ambasada e Holandës në Tiranë...

Dënimi nga gjykata, policia kontroll në shtëpinë e ish-kryeprokurorit Llalla

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Policia e Tiranës ka mbërritur mbrëmjen e sotme shtëpinë e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, pas urdhrit për kontroll të lëshuar nga SPAK. Siç...

2 vite burg për ish-kryeprokurorin, SPAK ngarkon Policinë për ekzekutimin e...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nxjerrë sot urdhrin për ekzekutimin e vendimit penal të marrë nga...

Kim takon 15 prokurorët e SPAK: Koha e pandëshkueshmërisë po merr...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim u takua sot me 15 prokurorët e SPAK për t'iu shprehur vlerësimin...

Kallëzimet për inceneratorët/ PD, kërkesë SPAK-ut për informacion

TIRANË 25 gusht /ATSH-I.Vata/ Partia Demokratike ka reaguar sot në lidhje me tre kallëzimet e bëra për inceneratorët dhe i kërkon SPAK informacion se...

SPAK përfundon hetimet për ish-gjyqtaren Enkelejda Hoxha dhe 7 të tjerë

TIRANË 11 gusht /ATSH-I.Vata/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar hetimet paraprake për ish-gjyqtaren e Krujës, Enkelejda Hoxha dhe...

SPAK zgjat me 1 muaj hetimet për ish-gjyqtaren Hoxha

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit (SPAK) ka vendosur të zgjasë me një muaj hetimet për ish-gjyqtaren e Krujës, Enkeleida...

Hetimet për Teatrin, PD: SPAK të dëshmojë se ka vullnet të...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Partia Demokratike reagoi sot me anë të një deklarate të Sekretarit për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjatës, në lidhje me hetimet për...

Kraja: 23 hetime nga SPAK për korrupsion dhe tendera

TIRANË, 3 gusht/ATSH/- Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK) ka regjistruar gjithsej 23 procedime për shkelje të barazisë në tendera, në 6 muajt e parë...

SPAK çon për gjykim ish-anëtarët e Kushtetueses, Bashkim Dedja dhe Fatos...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka mbyllur hetimet ndaj dy ish-anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Fatos Lulo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA