Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

“Prokurorët e SPAK, udhërrëfyesit e Reformës në Drejtësi”/ Kim: Na duhen...

TIRANË, 10 shtator /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara, në Tiranë Yuri Kim ka dhënë sot sërish mbështetjen e saj dhe të Shteteve të...

Hetuesit e BKH-së/ SHBA të angazhuara në mbështetjen e përpjekjeve të...

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka ftuar sot të gjithë të interesuarit që të bëhen pjesë...

Pjesë e trafikut të kokainës/ SPAK kërkesë konfiskimi për pasuritë e...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion, SPAK, kërkoi konfiskimin e 17 pasurive të Valentin Selaj, i cili dyshohet për veprat penale të “Trafikimit...

Ambasada e SHBA-së: Të bëhet drejtësi, pavarësisht kush është i pandehur

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës mbështet me forcë punën e pavarur dhe profesionale të Policisë së Shtetit dhe...

SPAK sekuestron 26 pasuri të Ylli Ndroqit, dyshohet si i përfshirë...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë, ka regjistruar procedimin pasuror në ngarkim të shtetasit Ylli Ndroqi (alias...

Nis aplikimi i regjimit të posaçëm “41 bis” në Burgjet e...

https://www.facebook.com/lleshajsander/videos/297580184817925/?__tn__=kC-R&eid=ARAgHc2Hts0vxDyWdL9anqfvmcsXyK8zSLA7cBgXzPSFMcuXpjsiF1Isi5aR8Y_aiHbJtp8RlEmSXVDN&hc_ref=ART6RPxMBhjrFLG65hy9MsDDfzo8QVztcpZlS-bq49aPwFuu7chZBb5u0ebVNUJCqrE&__xts__=68.ARDacDtIELo8IDOGc-zNZpxUYBFFhBb20s_OHL5Pod2QXkKYeGQq93rs1qbDGZL55VxvicViUkGsr8JHvVdmNdUnMTT9jEg93sQ4nA2QQD02FwKW52T-6RkvBORFry5hOyc1BALAubRHBWPkL1qNWdNL5vcqMVAAeDGsF6WP6FIwXj9_FdDoiCr81PasNN2lpW5RhuR8mLnsLm3sVks5Zycjxt1WWAfxtmFOz0h4guhjRP7CBDAUXO-9ELZUIf60CLqMUVUdAgZqOrhaLX1Dxts76CJiKqRy6Ss5LnkqrOV5g1RVP8h6U6QY4MoFvl4nAjQgq5ucHHi5BdhA5LG6DVlmgaHrz8jX3do TIRANË, 30 korrik/ATSH-Gjergji Mima/ 7 persona të akuzuar dhe dënuar për vepra të rënda penale që variojnë nga pjesëmarrje në organizata kriminale dhe deri...

Urdhërarrestet e SPAK për dosjen 339/ Ambasadorja Kim: Reforma në Drejtësi...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim, i cilësoi një tjetër gur për Reformën në Drejtësi 22 urdhërarrestet e lëshuara nga...

Anëtarja e re e SPAK, prokurorja Manjola Kajana bën betimin në...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Në Institucionin e Presidentit të Republikës u zhvillua sot ceremonia solemne e betimit të anëtares më të re të Prokurorisë së...

Kavajë/ SPAK dhe SHÇBA arrestojnë punonjësin e policisë për korrupsion

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ SPAK dhe SHÇBA, arrestojnë në kushtet e flagrancës 1 punonjës policie me detyrë specialist i Hetimit të Krimeve në Komisariatin e...

Ligji antimafia/ SPAK, konfiskim pasurive kriminale pas letërporosisë nga Holanda

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Pas letërporosisë nga autoritetet holandeze për disa shtetas që po hetohen nga prokuroria e Amsterdamit, Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA