Ballina Etiketimet Sotir Kolea

Etiketim: Sotir Kolea

“Homazh”/ Sotir Kolea, humanisti dhe shqiptari i madh që i dha...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përkujtoi sot, përmes rubrikës "Homazh", humanistin dhe shqiptarin e madh, Sotir Kolea. "Sotir Kolea, në këtë vit të kremtimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA