Ballina Etiketimet Shtyp

Etiketim: shtyp

Ministrja austriake Edtstadler: Shikoj vullnetin e fortë të këtij vendi të...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Ministrja e Austrisë për Europën dhe Kushtetutën Karoline Edtstadler, deklaroi sot në Tiranë se “është e nevojshme që ju të vijoni...

MEDIA – Kioskat lëvizëse zgjidhja italiane për krizën e shtypit

MILANO, 5 shkurt /ATSH-AFP/ - Çdo mëngjes, Andrea Carbini, gazetashitës, parkon automjetin e tij trirrotësh në një shesh të vogël Milanos dhe hap dyert...

FOKUS – Media komenton fitoren e konservatorëve britanikë

PARIS, 13 dhjetor /ATSH-AFP/- Shtypi ndërkombëtar theksoi sot ardhjen e një epoke të re për Britaninë e Madhe, pas fitores së pastër të konservatorëve...

SERBI – Liria e shtypit gjithnjë e më e kërcënuar

BEOGRAD, 13 dhjetor /ATSH-ANSA/- Liria e shtypit, një nga shtyllat e shtetit demokratik, kërcënohet gjithnjë e më shumë në Serbi, ku sulmet dhe kërcënimet...

Media spanjolle: Ciao CR7!

MADRID, 6 korrik /ATSH-AFP/ - Media spanjolle i tha mirupafshim në italisht yllit të Realit të Madridit, portugezit Cristiano Ronaldo, transferimi i të cilit...

Haradinaj: Ushtria e ardhme e Kosovës, partneritet për paqe dhe siguri

PRISHTINË, 15 Maj/ATSH/.- Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi sot se "kthimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri është parashikuar të bëhet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA