Ballina Etiketimet Sherim

Etiketim: sherim

Ditë e veçantë në shërbimin e radioterapisë, 10-vjeçari fiton betejën me...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Ardenisi, 10-vjeçari nga Burreli, pas një beteje të vështirë me tumorin në sistemin nervor ka arritur ta fitojë atë. Ministrja e Shëndetësisë...

Totti: Sapo kalova Covid-19, kujdes nuk është shëtitje në park

ROMË, 21 nëntor /ATSH-ANSA/ - Francesco Totti, ish-kapiteni i Romës ka vendosur të thyejë heshtjen në lidhje me Covid-19, sapo u shërua nga virusi. Sipas...

Fiton betejën me COVID-19, Manastirliu publikon mesazhin e Nënë Ferziles: Mirënjohje...

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë sot videon e 66-vjeçares nga Elbasani, e cila ka shkuar në...

Manastirliu ndan lajmin e mirë: Mjeku Alban Hatibi fiton betejën ndaj...

TIRANË, 15 gusht/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë se mjeku Alban Hatibi fitoi betejën me COVID-19. Hatibi shërben...

Kryeinspektorja e ISHSH-së, Braho mposht COVID: Jemi me fat që kemi...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Drejtuesja e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho e ka fituar betejën me koronavirusin, pas një muaji lufte për jetën në spitalin...

27 të shëruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit/ Nonë...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Kryeministri Rama ndërsa ka ndarë lajmin e mirë të shërimit të nënë Duhijes, 77 vjeç nga Kruja, shprehet se vetëm në...

5 infermierë të shëruar, Manastirliu: 47 personel shëndetësor kanë fituar betejën...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu,  ka dhënë lajmin e mirë se edhe 5 infermierë, prej të cilëve, 4...

Imuniteti faktor kyç nëse një pacient i shëruar preket apo jo...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, në përgjigje të pyetjes nëse një pacient i shëruar mund të preket sërish...

Shërohen 18 pacientë të tjerë, shkon në 345 numri në total

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, 18 pacientë të tjerë i janë shtuar listës së të shëruarve, duke e çuar numrin e...

40 personel shëndetësor të shëruar/ Manastirliu: Mjeku Xhaxho fiton betejën me...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Mjeku i njohur reanimator Roland Xhaxho është shëruar nga infeksioni COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA