Ballina Etiketimet Serbi

Etiketim: serbi

Qeveria e Kosovës miraton programin qeverisës, pjesë e tij edhe padia...

PRISHTINË, 7 maj /ATSH/ Menaxhimi i pandemisë dhe lehtësimi i pasojave ekonomike të shkaktuara nga COVID-19, janë dy prioritet e Qeverisë Kurti. Ekzekutivi pas...

SERBI – Shënohet rënie e rasteve ditore, 30 të vdekur në...

BEOGRAD, 26 prill /ATSH-TANJUG/ - Në 24 orët e fundit, 1 987 raste të reja COVID-19 u konfirmuan në Serbi, të bazuara në 11...

SERBI – 2 384 të infektuar dhe 34 të vdekur nga...

BEOGRAD, 23 prill /ATSH-TANJUG/ - Në 24 orët e fundit, në Serbi u regjistruan 2 384 raste të reja COVID-19 nga 13 706 mostrave...

COVID-19 – Serbia regjistron mbi 2 700 raste të reja dhe...

BEOGRAD, 22 prill /ATSH-TANJUG/ - Në 24 orët e fundit, 2 719 raste të reja të COVID-19 u konfirmuan në Serbi, duke u bazuar...

SERBI – 2 864 të infektuar dhe 37 vdekur nga COVID-19

BEOGRAD, 21 prill /ATSH-TANJUG/ - Në 24 orët e fundit, 2 864 persona të tjerë u infektuan me COVID-19 në Serbi, nga 15 047...

SERBI – 32 të vdekur për shkak të COVID-19

BEOGRAD, 20 prill /ATSH-TANJUG/ - Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, në Serbi u regjistruan 2 965 raste të reja COVID-19 në 24 orët e fundit,...

SERBI – Sërish shifra ditore COVID-19 të larta

BEOGRAD, 19 prill /ATSH-TANJUG/ - Në Serbi, në 24 orët e fundit, u regjistruan 2 604 raste të reja dhe 35 vdekje nga COVID-19. “Nga...

SERBI – Rritje e rasteve të reja dhe 37 viktima nga...

BEOGRAD, 18 prill /ATSH-TANJUG/ - Në 24 orët e fundit, në Serbi u konfirmuan 2 069 raste të reja COVID-19 dhe 37 vdekje. Sipas të...

SERBI – 35 të vdekur dhe 2 971 raste ditore COVID-19

BEOGRAD, 15 prill /ATSH-AA/ - Në 24 orët e fundit, në Serbi u regjistruar 35 vdekje shtesë si pasojë e COVID-19 dhe 2 971...

SERBI – Media e konsideron provokim vlerësimin që Rama bëri për...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama përkujtoi sot 22-vjetorin e bombardimeve të NATO-s në Serbi që çuan në pavarësinë e Kosovës. ''Adresimi historik...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA