Ballina Etiketimet SEGMENT

Etiketim: SEGMENT

Ndërtimi i segmentit Milot-Fier/ Impakt me gati 1.4 miliardë euro dhe...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, deklaroi sot se nga ndërtimi i segmenti Milot-Fier, pjesë e Korridorit Adriatiko-Jonian ne presim...

Patos/ Ndërhyhet në segmentin Belinë-Jagodinë, lehtësi për fermerët e zonës

TIRANË, 7 janar/ATSH/ Bashkia e Patosit e cilësoi sot ndërhyrjen në segmentin Belinë-Jagodinë, si investimim më të madh të kryer vitet e fundit. Specialistët e...

Foto/ ARRSH: Punime intensive, drejt përfundimit Loti 3 i aksit Elbasan-Banjë

TIRANË, 9 tetor/ATSH/ Punimet në lotin numër 3 të segmentit rrugor Elbasan-Banjë janë drejt përfundimit dhe shumë shpejt banorët e shtatë fshatrave që përfshin...

Nis rehabilitimi i Bulevardit “Zogu I”, plan masash për qarkullimin...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Bashkia e Tiranës do të nisë transformimin e Bulevardit “Zogu I” për t’i dhënë jo vetëm një pamje të re, por...

Foto/Bashkia e Tiranës përfundon segmentin e fundit të Bulevardit të Ri

TIRANË, 3 korrik/ATSH/-Segmenti i tretë i Bulevardit të Ri të Tiranës ka përfunduar, çka i hap rrugën realizimit të projektit për sheshin fundor. Kryetari i...

Tre segmente të hapura në Bulevardin e Ri

TIRANË, 4 maj/ATSH-Z.Tosku/- Bulevardi i Ri, nga ish-Stacioni i Trenit deri te kryqëzimi me rrugët “Siri Kodra” dhe “Jordan Misja” është funksional për automjetet,...

Segmenti Kashar-Rinas, përfundon faza e parë e punimeve emergjente

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Segmenti rrugor Kashar-Rinas, një projekt që është në fazën e miratimit të tij dhe shumë shpejt do të nisim nga implementimi. Drejtoresha...

Investimet në segmentin e tretë të Bulevardit të Ri

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1302131466587822/ TIRANË, 20 maj/ATSH/ - Bashkia e Tiranës ka bërë hapjen e segmentit të dytë dhe deri në fund të verës pritet të mbyllet edhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA