Ballina Etiketimet Rindertim

Etiketim: rindertim

Rindërtimi në Laç/ 13 pallate me 522 apartamente për banorët e...

TIRANË, 8 shtator /ATSH/ Puna për rindërtimin e banesave dhe pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit po vijon me ritme të shpejta. Enti...

“Kur qeverisim ne, qytetet ndërtohen”/ Spiropali: 12 shkolla me standarde dhe...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë, Elisa Spiropali deklaroi sot se "12 shkolla me standardet më...

Rindërtimi/ Tullë pas tulle e mur pas muri, po ngrihen shtëpitë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ "Tullë pas tulle e mur pas muri, po ngrihen shtëpitë e familjeve të prekura nga fatkeqësia e 26 nëntorit të shkuar...

FOTO/ U dëmtua rëndë nga tërmeti, shkolla “26 Marsi” në Kavajë...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Shkolla profesionale “26 Marsi” në Kavajë, do të rihapë dyert në 26 nëntor, e rilindur nga gërmadhat dhe me kushte optimale,...

Familja nga Petrela merr çelësat e shtëpisë së rindërtuar/ Kushte më...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama garantoi sot se "rindërtimi i shtëpive të familjeve të mbetura pa strehë në natën tragjike të 26 nëntorit,...

Rindërtimi në Baldushk/ Ritme të larta për të futur në shtëpi...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot kantierin e rindërtimit në Baldushk, Tiranë, ku po vazhdon pa pushim puna për rindërtimin e shtëpive...

Rindërtimi në Laç/ 524 apartamente në rreth 72 mijë metër katrorë,...

https://www.facebook.com/arben.ahmetaj.al/videos/1438449643012460/ TIRANË, 28 gusht /ATSH/  524 apartamente do të ndërtohen në Laç në një truall rreth 72 mijë metër katrorë. Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben...

Rindërtimi në Fushë-Krujë/ 15 pallate banimi dhe 128 shtëpi individuale, ndryshohet...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Fushë-Krujë, në kantierin e lagjes së re, ku vazhdon papushim puna për ndërtimin e qindra...

Nis ndërtimi i mbi 500 apartamenteve në Laç nga kompania turke/...

    https://www.facebook.com/edirama.al/videos/306753703892510/?t=500 TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Në Laç nisën punimet e ndërtimit në terren të lagjes së parë për familjet që humbën strehën në tragjedinë e 26...

Nis rindërtimi i 44 shtëpive individuale që u dëmtuan nga tërmeti...

TIRANË, 22 gusht/ATSH/Bashkia e Tiranës ka hapur një tjetër kantier në Njësinë e Zall – Herrit për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA