Ballina Etiketimet Rindertim

Etiketim: rindertim

Rindërtimi/ Nis ndërtimi i banesave për tri familje në fshatin Çerkezë...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Në fshatin Çerkezë në Zall-Herr të Tiranës ka nisur sot puna për rindërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26...

Rindërtimi/ IKMT nis prishjen e dy pallateve në Hamallaj, deri tani...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/-Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, ka nisur prishjen e dy pallateve pesë katësh në Hamallaj, Durrës. Sipas njoftimit të IKMT, objektet janë...

Në Baldushk nis ndërtimi i 50 shtëpive individuale, Ahmetaj: Krijohet një...

TIRANË, 6 gusht/ATSH-Maela Marini/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ishte sot në Baldushk, Tiranë, ku po punohet për ndërtimin e 50 shtëpive...

Programi i Rindërtimit/ Shkolla 9-vjeçare “Hasan Koçi” në Shkozet gati në...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ishte sot në Shkozet, Durrës, në kantierin e rindërtimit të shkollës 9-vjeçare “Hasan Koçi”,...

Rindërtimi i objekteve arsimore/ Fondi i planifikuar shkon në 9.5 miliardë...

TIRANë, 31 korrik/ATSH/ Qeveria shqiptare ka rritur fondin që do të jetë në dispozicion për rindërtimin e objekteve arsimore të dëmtuara nga tërmeti i...

Rindërtimi pas tërmetit/ Punime me ritme të larta për ndërtimin e...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Shkollat, kopshtet dhe çerdhja e Shijakut që u shkatërruan nga tërmeti i 26 nëntorit janë kthyer në kantiere ndërtimi. Bashkia e Shijakut...

Shkolla “Llesh Nik Daka” në Lezhë, sot kantier ndërtimi, më 26...

TIRANË, 29  korrik/ATSH/ Shkolla e mesme e bashkuar "Llesh Nik Daka" në Lezhë e cila u dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit, sot kantier...

Buxheti i shtetit për rindërtimin 34 miliardë lekë

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Buxheti i cili po mbështet programin e rindërtimit pas tërmetit të fortë të 26 nëntorit të vitit që lamë pas ka...

FOTO- Rindërtimi pas tërmetit në Durrës/143 shkolla të reja, model shembullor...

TIRANË, 26 korrik /ATSH/- Rindërtimi i shkollave dhe objekteve të dëmtuara nga tërmeti i  26 nëntor sipas standardeve më të mira europiane, do të...

Grantet për meremetimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti/ Përfitojnë 20...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/316335956209142/?t=562 TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se janë 20 087 familje që përfitojnë grant për meremetimin e banesave të tyre, të cilat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA