Ballina Etiketimet Raste

Etiketim: raste

Kosovë, 48 raste reja nga COVID-19

PRISHTINË, 2 gusht/ATSH/-  Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 2.288 testime, 48 qytetarë...

COVID-19 – Rritje tjetër e ndjeshme e rasteve në Itali

ROMË, 2 gusht /ATSH-AA/ - Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 6 513 raste me koronavirusin e ri (COVID-19). Sipas të dhënave...

Kosovë, 92 raste të reja nga COVID-19

PRISHTINË, 31 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit...

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 37 raste të reja...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri të ditur se janë kryer 4593 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me...

Kosovë, 70 raste pozitive nga COVID-19

PRISHTINË, 30 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit...

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete dhe 47 raste të...

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi sot se nuk ka pasur asnjë humbje jete në 24 orët e fundit...

Kosovë, 72 raste të reja nga COVID-19

TIRANË, 29 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit...

​58 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

PRISHTINË, 28 korrik/ATSH/- Rastet me COVID-19 vazhdojnë të rriten në Kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 58 raste të reja, ndërsa nuk është...

LONDËR – Johnson: Kujdes, pavarësisht rënies së rasteve të COVID-19

LONDËR, 27 korrik /ATSH-AFP/ - Kryeministri britanik Boris Jonhson u bëri thirrje bashkatdhetarëve të tij "të tregohen shumë të kujdesshëm" në lidhje me situatën...

Kosovë, 42 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 27 korrik/ATSH/- Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA