Ballina Etiketimet Raste ditore

Etiketim: raste ditore

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1080 të vaksinuar, 3077 testime, 761 të...

TIRANË, 11 Mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 3077 testime, nga të cilat...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1028 të vaksinuar, 3805 testime, 804 të...

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 3805 testime për COVID-19, nga të cilat...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3331 testime, 505 të shëruar, 670 raste...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 3331 testime për COVID-19 dhe...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2174 testime, 321 të shëruar, 656 raste...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 2.174 testime, prej të cilave...

COVID-19 – Republika Çeke shënon mbi 15 000 raste të reja...

BRATISLAVË, 24 tetor /ATSH-DPA/ - Republika Çeke regjistroi sot, për herë të parë, më shumë se 15 000 raste të reja me COVID-19 në...

COVID-19 – SHBA regjistron rekord ditor rastesh infektimi

NJU JORK, 23 tetor /ATSH-DPA/ - SHBA-ja regjistroi sot më shumë se 70 000 infektime me COVID-19, numri më i lartë i rasteve ditore...

COVID-19 – Italia shënon rekord të ri, mbi 15 000 raste ditore

ROMË, 21 tetor /ATSH-DPA/ - Italia theu sërish sot nivelin më të lartë të regjistruar gjatë pandemisë për infektimet ditore me COVID-19, duke raportuar...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 257 raste të reja, 102 të shëruar...

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 1398 testime, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 257 qytetarë të prekur nga virusi...

COVID-19 – Rutte: Situata është më keq sesa në Amerikë

AMSTERDAM, 9 tetor /ATSH-DPA/ - Holanda regjistroi sot gati 6 000 raste të reja ditore me COVID-19, sipas Institutit Kombëtar për Shëndetin Publik dhe...

COVID-19 – Sllovakia regjistron për herë të parë mbi 1 000...

BRATISLAVË, 8 tetor /ATSH-DPA/ - Sllovakia ka regjistruar një rritje të madhe të infektimeve të reja COVID-19, me një rekord  prej 1 037 rastesh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA