Ballina Etiketimet Qytetareve

Etiketim: qytetareve

Lleshaj thirrje shqiptarëve: Mos e vizitoni Shqipërinë gjatë kësaj periudhe pandemie

TIRANË, 6 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve në vendet e tjera që të mos...

COVID-19/ Kalo: Ndiqni këshillat, na dëgjoni dhe respektoni pasi vetëm me...

TIRANË, 1 prill/ ATSH/ Mjeku Tritan Kalo shprehet se fundi i betejës me COVID-19 është ende larg, por ai sheh dritë në fund të...

Spahia apel qytetarëve: Mos u bëni shkak për përhapjen e COVID-19,...

TIRANË, 21 mars/ATSH/ -Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka apeluar sot qytetarët që të rrijnë në shtëpi dhe të mos bëhen shkak për...

IKSHPK: Ju lutemi me shpirt, qëndroni në shtëpi!

PRISHTINË, 16 mars /ATSH/ Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHP) u është drejtuar të gjithë qytetarëve të Kosovës me një lutje që të qëndrojnë...

Meta: Data kushtetuese e zgjedhjeve është 13 tetor

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shkruar një letër të dytë publike, kësaj here drejtuar qytetarëve, për të vënë...

Veliaj letër të personalizuar qytetarëve të Tiranës

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ - Këto ditë qytetarët e Tiranës kanë marrë një letër nga kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, përmes së cilës...

Basha i përgjigjet Ramës

TIRANË, 23 maj /ATSH/ - Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se "demokracia kërkon që mosmarrëveshjet që nuk i zgjidh dot politika...

Apeli i Policisë: Mos tregtoni dhe mos blini lëndë plasëse

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/306205943565874/ TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/- Policia e Shtetit i bën thirrje të gjithë qytetarëve që të mos tregtojnë dhe mos të blejnë lëndë plasëse. Këto lëndë plasëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA