Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: Proteste

RUSI – Mbi 1 000 të arrestuar pas protestave në 70...

MOSKË, 23 janar /ATSH-DPA/ - Aktivistë të të drejtave të njeriut thanë sot se më shumë se 1 000 persona ishin arrestuar gjatë protestave që...

Balla: Grabitja e protestës nga PD-LSI solli dhunën

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot në mbrëmje, i ftuar në një studio televizive, se "grabitja...

Kryemadhi: Ambasadorja Kim më kërkoi të largoj të rinjtë e LSI...

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi deklaroi sot se do të ishte nder për të, të kishte organizuar...

Dita e 6-të e protestës/ Pjesëmarrje e ulët

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ Protesta për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv policie ka vijuar mbrëmjen e sotme në ditën e gjashtë. Protesta...

Balla: Protesta është grabitur nga politikanët e së keqes në Shqipëri

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "protesta tashmë është grabitur nga politikanët e së...

Protestat e dhunshme/ Arrestohen në flagrancë 59 shtetas, procedohen penalisht në...

TIRANË, 11 dhjetor/ATSH/ Policia e Shtetit informoi sot se ka arrestuar në flagrancë 59 shtetas dhe ka proceduar penalisht në gjendje të lirë 116...

Balla: Basha po udhëzon partinë e tij në çdo bashki për...

TIRANË, 11 dhjetor/ATSH/ "Lulzim Basha nën frymëzimin e Sali Berishës po udhëzon partinë e tij në çdo bashki se si ta përdorin vdekjen tragjike...

Protesta e dhunshme në Tiranë/ Ministria e Shëndetësisë: 7 të lënduar,...

TIRANE, 10 dhjetor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot se, aktualisht po marrin shërbim në spitalin e Traumës pesë punonjës të policisë...

Protesta në Tiranë/ Ambasada e SHBA: Shmangni tubimet e mëdha, demonstrata...

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Ambasada e SHBA në Tiranë ka reaguar për protestën e zhvilluar mbrëmjen e kaluar në Tiranë për vdekjen e 25-vjeçarit...

Vrasja e 25-vjeçarit/ Protestë para Kryeministrisë, përplasje me policinë

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Dhjetëra qytetarë protestuan pasditen e sotme në Tiranë ndaj vrasjes së të riut 25-vjeçar, Klodian Rasha i cili u qëllua në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA