Ballina Etiketimet Poliklinike

Etiketim: poliklinike

“Poliklinika e Lushnjës, si e gjetëm dhe si është sot”/ Rilindja...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Nga një ngrehinë me gjendje skandaloze, sot Poliklinika e Lushnjës është një institucion shëndetësor me standarde bashkëkohore, me kushte që i...

Investime në poliklinikën nr. 1, Manastirliu: Caktimi i koronarografisë online tek...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar poliklinikën e specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku sapo është investuar...

VIDEO/ Poliklinika e Lushnjës, nga një rrënojë në qendër moderne kujdesi...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/- Poliklinika e Lushnjës është një tjetër qendër shëndetësore e shndërruar, në kuadër të programit kombëtar të  rehabilitimit të 300 qendrave shëndetësore...

Poliklinika e re e Vlorës, gati në pak ditë

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ - Për pak ditë nis shërbimi në Poliklinikën e rehabilituar dhe të mirëpajisur për të ofruar shërbime me standarde për qytetarët...

Aparatura të teknologjisë së lartë e kushte moderne në Poliklinikën nr....

TIRANË, 22 maj/ATSH/ 270 mijë banorë janë përfitues të investimeve në Poliklinikën e Specialiteteve nr. 2 në Tiranë, me kushte bashkëkohore dhe aparatura të...

Vlorë, nis projekti për rikonstruksionin e poliklinikës qendrore

TIRANË, 3 shtator/ATSH/- Poliklina qendrore e qytetit të Vlorës do të zhvendoset për t'i hapur rrugë rikonstruksionit të saj, që do ta kthejë atë...

Manastirliu: Poliklinika e Vlorës së shpejti një qendër moderne mjekësore

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/262704207702989/ TIRANË, 1 shtator/ATSH/ - Poliklinika e qytetit të Vlorës do të transformohet në një qendër moderne mjekësore, falë rikonstruksionit të plotë të saj që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA