Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Mosmbajtja e maskave në ambientet publike/ 706 masa administrative në 24...

TIRANË, 28 tetor /ATSH/  Strukturat  e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në terren...

Mosmbajtja e maskave në ambientet publike/ 644 masa administrative në 24...

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Shtetit ka ndëshkuar me gjobë 644 qytetarë me masën 3.000 lekë secili për mosmbajtjen...

Mbajtja e detyrueshme e maskave/ 690 masa administrative për shkelësit në...

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ Krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, strukturat e Policisë kanë vijuar kontrollet në terren...

Mbajtja e maskave/ Masa administrative 844 qytetarëve në shkelje, shoqërohen 12...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Strukturat e Policisë së Shtetit gjatë kontrolleve për zbatimin e masës së re për mbajtjen e maskës mbrojtëse ka evidentuar dhe...

Mbajtja e detyrueshme e maskave/ 810 masa administrative për shkelësit në...

https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/709716046288159 TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 810 masa administrative për qytetarët që janë konstatuar pa maska mbrojtëse. Punonjësit e Policisë,...

Mbajtja e detyrueshme e maskave/ 769 masa administrative për shkelësit në...

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Punonjësit e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në terren,...

Vijon operacioni “Fati i lojërave”/ Arrestohen 2 persona e sekuestrohen 32...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Departamenti i Policisë Kriminale, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, Komisariatin e Policisë Kurbin dhe forcat speciale RENEA arrestuan...

Kontrollet për mbajtjen e maskës, 522 masa administrative dhe 12 qytetarë...

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Në të gjithë vendin strukturat e Policisë së Shtetit vijojnë kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave antiCovid, duke vendosur 522...

Mosmbajtja e maskave në ambientet publike/ 2811 gjoba për qytetarët gjatë...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Gjatë 4 ditëve janë vendosur 2811 gjoba për qytetarët të cilët  nuk kanë zbatuar vendimin e qeverisë për mbajtjen e...

“OFL ka referuar në SPAK 1 105 pasuri kriminale”/ Shqipëria ka...

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ “Shqipëria nuk përjeton një situatë të rëndë të krimit, përkundrazi ajo ka sot situatën më të mirë të rendit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA