Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

​Policia e Kosovës: Nuk është e vërtetë se janë rrahur serbët...

PRISHTINË, 23 shtator/ATSH/- Policia e Kosovës ka mohuar lajmin e publikuar në një media serbe kinse në afërsi të pikë kalimit kufitar në Bërnjak...

Rinas, tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, në pranga...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ 3 shtetas janë vënë në pranga pasi tentuan të kalonin kufirin në Rinas me dokumente të falsifikuara. Shërbimet e Policisë Kufitare Rinas...

Bënin drift me makina, procedohen penalisht dy shtetas në Lezhë

TIRANË 23 shtator /ATSH-I.Vata/ Drejtoria Vendore e Policisë Lezhë ka ka proceduar penalisht dy drejtues mjetesh që bënin drift me makina në mes të...

Memaliaj, drejtonte automjetin në gjendje të dehur, arrestohet 55-vjeçari

TIRANË 23 shtator /ATSH-I.Vata/ Policia e Shtetit ka vënë sot në pranga një shtetas i cili ngiste makinë në gjendje të dehur. Lajmi bëhet i...

Dënimi nga gjykata, policia kontroll në shtëpinë e ish-kryeprokurorit Llalla

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Policia e Tiranës ka mbërritur mbrëmjen e sotme shtëpinë e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, pas urdhrit për kontroll të lëshuar nga SPAK. Siç...

Shpejtësi deri në 200 km/orë, arrestohen 9 shoferë dhe pezullohen 43...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Policia Rrugore vijon kontrollet me dron dhe radarë për parandalimin e aksidenteve rrugore. "Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin...

Elbasan, veprimtari të kundërligjshme të lojërave të fatit, arrestohet 31-vjeçari

TIRANË 22 shtator /ATSH-I.Vata/ Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasan vijon kontrollet e pandërprera në të gjithë qarkun, në zbatim të planit të masave...

Aktivitet jashtë orarit, gjobitet me 3 milionë lekë pronari i subjektit...

TIRANË 21 shtator /ATSH-I.Vata/ Policia e Durrësit vijon kontrollet për monitorimin e subjekteve që vijojnë aktivitetin pas orarit të përcaktuar për mbyllje. Gjatë kontrollit nga...

Policia, 278 masa administrative nga 2.000 deri në 4.000 lekë të...

TIRANË 19 shtator /ATSH-I.Vata/- Policia e Shtetit ka intensifikuar kontrollet në të gjitha akset rrugore nacionale, në zonat bregdetare, në zonat urbane e akset...

Krimet mjedisore, arrestohen 4 shtetas për ndërtim të paligjshëm në Shkodër

TIRANË 19 shtator /ATSH-I.Vata/- Policia e Shtetit vijon punën për evidentimin dhe goditjen e krimeve mjedisore duke vënë në pranga 4 shtetas për shpërdorim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA