Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

OFL u dërgon formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 5 shtetasve me...

TIRANË, 18 gusht /ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, 5 shtetasve me precedentë...

Ngjarja në Tushemisht/ Policia arreston 7 persona

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Finalizohet faza e dytë e operacioni policor të koduar "Driloni", duke e çuar në 7 numrin e të ndaluarve në kuadër...

Siguria rrugore/ Policia vendos 561 masa administrative për drejtuesit e mjeteve

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Në zbatim të planit operacional, në të gjithë vendin, shërbimet e Policisë Rrugore të monitoruara nga Drejtoria e Policisë Rrugore kanë...

Kishte zaptuar plazhin dhe kanosi punonjësit e Agjencisë Kombëtare të Bregdetit,...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/- Policia e Vlorës ka nisur kërkimet për kapjen e shtetasit E.A, i cili ka kanosur punonjësit Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, për...

Të dënuar për narkotikë, OFL u dërgon formularin e vetëdeklarimit të...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, katër shtetasve, banues në Fier,...

Kontrollet për masat anti-COVID/ Gjobë me nga 3.000.000 lekë dy shtetas...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, duke...

Të dënuar për vjedhje me armë/ OFL u dërgon formularin e...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit katër personave në Tiranë. Policia e Shtetit njofton se, vijon pa ndërprerë...

Pasuri të përfituara nga krimi- Sekuestrohen 4 apartamente dhe 1 automjet...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Fierit në kuadër të luftës kundër pasurive ekonomike të luajtshme dhe jo, të vendosura përmes veprimtarive kriminale, ka konfiskuar...

Organizuan dasma në shkelje të masave antiCOVID/Gjobiten me nga 1 milion...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Policia e Shtetit ka gjobitur me nga 1 milion lekë gjobë tre administratorë lokalesh në Berat, Fier dhe Fushë-Krujë për shkelje...

Qytetarët besim solid tek Policia e Shtetit, 4-fishim i thirrjeve tek...

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Besueshmëria e qytetarëve tek Policia e Shtetit është rritur dhe është solide dhe kjo dëshmohet edhe nga katërfishimi i thirrjeve në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA